قطعنامه اجلاس بیستم هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، تیرماه ۱۳۹۶- ارومیه

«اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» نامگذاری شده است با هدف پیگیری موضوعات مربوط به شعار فوق در حوزه صنعت ساختمان و تعیین راهکارهای عملی و کارشناسی معطوف به اقتصاد مقاومتی، تولید ساختمان های پایدار و اشتغال هدفمند، بیستمین اجلاس هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در روزهای 21 و 22 تیرماه 1396 در شهر ارومیه تشکیل شد و در پایان نشست، قطعنامه ای به شرح زیر تصویب و صادر گردید. امید است با تعمیق...

1396/04/25

سازمان نطام مهندسی بایدبه بزرگترین نهاد مرجع تخصصی کشورتبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس رجبی در بیستمین اجلاس هیات عمومی اظهار داشت:درآستانه دهه سوم نظام مهندسی هستیم رکود ساختمان بدوا تهدیدی به نظر می رسید ولی این تهدید فرصتی برای سازمانهای نظام مهندسی شد وی درادامه افزود بدیهی است که باید به نظارت و طراحی خدمات مهندسی توجه کرد

1396/04/24

سازمان نظام مهندسي يك تشكل مدني و تخصصي غيردولتي است

رئيس مجلس شوري اسلامي گفت: سازمان نظام مهندسي يك تشكل مدني و تخصصي غيردولتي است و در قانون جديد نظام مهندسي كه در مجلس در دست بررسي و تدوين است به صراحت به اين موضوع اذعان خواهد شد.

1396/04/22

انحراف قانون نظام مهندسی به دلیل نحوه ارجاع کار به مهندسان اتفاق افتاده است.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکری دکتر آخوندی در اجلاس بیستم هیات عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان اظهارداشت :قانون نظام مهندسی با وجود گذشت 22سال دارای ساختار درست است وانحراف به دلیل نحوه ارجاع کار به مهندسان اتفاق افتاده است .

1396/04/21

جستجو


 

پروژه کمپکهندسان کیش

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان

گالری تصاویر

 


...سایر

رتبه سوم جهانی ایران در تعداد مهندسان

فرج الله رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اینکه ایران در میزان تعداد مهندسان فارغ التحصیل رتبه سوم را در دنیا دارد و ۵۰ درصد مهندسان نیز مازاد نیاز کشور هستند، گفت: نمی‌توانیم به طور قطعی ایمنی بخش باقیمانده ساختمان پلاسکو را تایید کنیم.

موافقت بانک مرکزی با وام جدید مسکن

معاون وزیر راه گفت: بانک مسکن هفته قبل توانست موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را با پرداخت یک نوع وام جدید تحت عنوان «وام تبعی مسکن» اخذ کند.

تاکید بر نهادینه شدن نقش جایگاه سازمان به عنوان مرجعی تخصصی و حرفه‌ای

حسین کامران رئيس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در مراسم اعطای احکام کمیسیون ژئوتکنیک دوره هفتم سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان‌رضوی ، بر ارتباط موثر علمی سازمان با دانشگاه‌ها تاکید کرد .

نخستین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری برگزارمیشود

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، نخستین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری - 3 و 4 مردادماه 1396 - مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت - توسط نظام مهندسی ساخمان تهران برگزارمیشود

ثبت نام آزمون‌هاي مهندسان وکاردانهای فنی ساختمان

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از دفتر مقررات ملی بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی سال‌جاري مي‌رساند، آزمون‌های مذکور در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰ و ۲۱ مهر‌ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز شنبه مورخ ۹۶/۰۴/۳۱ در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز دوشنبه مورخ...

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .