رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در دیدار با استاندار سمنان گفت:مهندس کسی است که در کار خود حرفه‌ای شده باشد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به همراه اعضاء هیات رئیسه شورای مرکزی با استاندار سمنان دیدار کرد و درنشستی که با استاندار سمنان و معاون عمرانی و اعضاء هیات مدیره استان و شهردارسمنان داشت به مسائل ومشکلات سازمان نظام مهندسی ساختمان و وظایف این سازمان اشاره کرد.

1394/04/03

بازید رئیس وجمعی از اعضاء سازمان نظام مهندسی ساختمان و از پژوهشگاه زلزله شناسی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به همراه اعضاء هیات رئیسه و برخی اعضاءشورای مرکزی از سایت پژوهشگاه بین المللی زلزله و آزمایشگاه های آن بازدید کرده و بر اهمیت مقاوم سازی ساختمان ها در برابر زلزله ولزوم فرهنگ سازی در این زمینه تاکید کردند.

1394/03/30

" مجری ذیصلاح" ؛ موضوع نامه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به وزیر راه و و شهرسازی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رای شماره 99 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سالجاری به نکات مهمی در این خصوص اشاره نموده و خواستار صدور دستورات لازم در این خصوص شده است.

1394/03/20

جلسه ۱۸۹شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.

يكصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان روز ‏چهارشنبه ‏برگزار شد.

1394/03/20

جستجو


 

گالری تصاویر

 


...سایر

افزایش اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی استان قم به ۹ نفر

دبیر هیئت نظارت انتخابات نظام مهندسی استان قم از افزایش اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی استان قم به 9 نفر خبر داد.

رونمايی از سامانه‌های اطلاعاتی و آماری مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازی

رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازی در مراسم رونمايی از سامانه اطلاعاتی و آماری اين مركز خواستار استفاده جامعه مهندسی كشور از اين آمار و اطلاعات شد.

حذف مبالغ دریافتی از ساختمان‌های ماده ۱۰۰ قانون

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد از حذف مبالغ دریافتی از مالکین ساختمان‌های موضوع پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها تحت عنوان سهم نظام مهندسی ساختمان خبر داد

نظام مهندسی استان ها اجازه تاسیس شرکت های انتفاعی را ندارند

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با ارسال نامه ای به روسای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور، بار دیگر بر ممنوعیت تاسیس شرکت های انتفاعی توسط نظام مهندسی استان ها تاکید کرد

انعقاد تفاهم‌نامه آبفای بوشهر با سازمان نظام مهندسی ساختمان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در راستای رعایت الزامات مدیریت مصرف آب در ساختمانها، این تفاهمنامه بین آب و فاضلاب استان بوشهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان منعقد شد.

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

انتشارات

سال دوازدهم، خط مشی کاری و راهبردهای عملی، سازمان نظام مهندسی ساختمان، 24 صفحه

دسترسی سریع

پیام ها و بیانیه ها