اکبر ترکان از حضور در هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان انصراف داد.

دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به دلایل شخصی از شرکت در این انتخابات کناره‌گیری کرده است.

1394/07/05

سخني با مديريت نظام مهندسي آينده

انتخابات هفتمين دوره نظام مهندسي پيش‌رو است. طبيعتا يکي از مهمترين انتخابات مربوط به استان تهران، انتخابات هفتمين دوره هيات مديره نظام مهندسي است که طبق قانون از پاييز امسال روي کار آمده و مسئوليت کاري خود را آغاز خواهد کرد. دوره آتي سازمان نظام مهندسي ويژگي خاصي دارد. در شرايط کنوني نظام مهندسي در کشور دو دهه را پشت سر گذاشته است و اکنون 20 سال از زمان تصويب قانون نظام مهندسي در مجلس شوراي...

1394/07/04

از اعمال سلیقه شخصی در تأئید صلاحیت خودداری شود.مرجع رسیدگی به تخلفات احتمالی اعضای هیأت‏های اجرایی انتخابات ،شوراهای انتظامی هستند.

هیأت‏های اجرایی و نظارت بایستی حسن شهرت اجتماعی و شغلی عمل به مهندسی و رعایت اخلاق و شئون مهندسی داوطلبان را احراز نمایند.

1394/06/28

جمال قناعت در شبکه خبر:تا زمانی که موضوع تخلفات ساختمانی به جرم تبدیل نشود،سازمان نظام مهندسی به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد.

جمال قناعت گفت:عوامل تأثیر گذار در اجرای ساختمان مهندسین طراح،ناظر و مجری عضو سازمان می باشند که دارای پروانه اشتغال از وزارت راه و شهرسازی می باشند، همچنین نهاد ها و دستگاههای کنترلی از جمله وزارت راه و شهر سازی مطابق ماده 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مسئولیت نظارت عالیه بر ساخت و ساز کل کشور را بر عهده دارند، شهرداری ها که در آیین نامه اجرایی ماده33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان...

1394/06/18

جستجو


 

گالری تصاویر

 


...سایر

تبلیغات کاندیداهای نظام مهندسی قزوین در شبکه های مجازی

کاندیداها و مهندسین با رعایت اخلاق و ضوابط مربوط به شیوه نامه برگزاری انتخابات، باید بستر را برای انتخاباتی فراهم کنند تا اصلح ترین داوطلبان انتخاب شوند.

پیام تسلیت دکتر اکبرترکان به مناسبت درگذشت پدر مهندس محمدتقی خسروی

درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم مغفورحاج حسین خسروی را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت گفته و از پروردگار متعال برای ايشان رحمت و مغفرت و براي جنابعالي و ساير بازماندگان أجر جزيل و صبر جميل مسألت دارم.

بازگرداندن شأن و منزلت جامعه مهندسی رسالت اصلی ماست

محمدرضا حریری اردبیلی عصر امروز در نشست صمیمی با جمع کثیری از مهندسان استان اردبیل اظهار کرد: دلیل اصلی اینجانب برای حضور در هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل درخواست تعداد زیادی از اعضای جامعه مهندسان استان است.

هشدار دادستان کرمان برای برخورد با متخلفان آیین‌نامه‌ مقررات ملی ساختمان

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: پایبندی به آیین‌نامه‌های اجرایی و مقررات ملی ساختمان نصب‌العین تمامی اشخاص است و با متخلفان با فوریت و جدیت برخورد می‌شود.

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

انتشارات

سال هشتم، 100، 5، 1 صفحه

دسترسی سریع

پیام ها و بیانیه ها