افتتاح مجتمع مسکونی سازمان نظام مهندسی استان فارس درجزیره کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و با زیربنای 12 هزار و 500 متر ساخته شده و دارای 110 واحد مسکونی است. این مجتمع که مراحل ساخت آن از سال 1390 آغاز شده بود امروز با حضور مشاور رییس جمهور به بهره برداری رسید. علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رییس سازمان نظام مهندسی استان فارس در این مراسم اکبر ترکان را همراهی کردند.

1394/06/02

جلسه ۱۹۲شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد

يكصد نود و دو مین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ‏برگزار شد.

1394/05/28

آغازثبت نام متقاضیان واجد شرایط شرکت در دوره های تربیت مدرسین ایمنی ساختمان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، ستادهماهنگی کشوری ایمنی اجراء تفاهم نامه ایمنی از آغاز ثبت نام متقاضیان واجد شرایط شرکت در دوره های تربیت مدرسین ایمنی ساختمان خبر داد.

1394/05/26

جستجو


 

گالری تصاویر

 


...سایر

اصلاح مسیرهای انحرافی در ساخت و ساز کشور

محمد حقانی رئیس کمیته محیط‌زیست شورای اسلامی شهر تهران با اعلام موافقت کامل از ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر منع کارکنان شهرداری، وزارت کشور و شورای اسلامی شهر و روستا از شرکت و نامزدی در سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان به عنوان هیات‌مدیره و بازرس و همچنین عضویت در شورای انتظامی، تاکید کرد: ابلاغ وزیر راه و شهرسازی نشان‌دهنده مطالعات عمیق در این باره است و اینکه می‌تواند مسیرهای انحرافی در...

منابع ملی بیشماری در ادوار گذشته در امر ساخت و ساز هدر رفت

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تصمیم شجاعانه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر منع شرکت کارکنان شهرداری‌ها، وزارت کشور و شورای اسلامی شهر و روستا در سازمان های نظام مهندسی ساختمان، گفت: منابع ملی بیشماری در دهه‌های گذشته در امر ساخت و ساز مصرف شد و در عین حال اهداف درج‌شده در سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان محقق نشد.

طرح جامع مسکن به زودی اجرا می‌شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه طرح جامع مسکن در دولت تدبیر و امید تدوین شده و به زودی اجرا می‌شود، گفت: در افق 1405 باید سالانه 85 هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرها ساخته شود.

بر اجرای مقررات شهرسازی نظارت عالیه وجود دارد

صدراله عبدالهی افزود: دراین راستا بیش از 50 ساختمان با هدف ایمن سازی و مقاوم سازی آنها و در چارچوب نظام فنی و اجرایی با رعایت اصول شهرسازی درسال گذشته نظارت شد.

نظام ساخت وساز در کشور نیاز به اصلاح جدی دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به منع حضور کارکنان شهرداری‌ها، اعضای شورای شهر و وزارت کشور در سازمان‌های نظام مهندسی، گفت: دولت باید خود را از مداخله سازمان‌یافته در نهادهای غیردولتی مبرا کند.

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

انتشارات

سال هشتم، 100، 5، 1 صفحه

دسترسی سریع

پیام ها و بیانیه ها