irceo.net

مهندس کوسه غراوی اظهار داشت : سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهرام کوسه غراوی در نشست علنی) مجلس شورای اسلامی با تسلیت به خانواده های جان باختگان هواپیمای تهران- یاسوج به ویژه خانواده های عبدالاحد مرادی و عبدالقاسم فرهمندی که از همشهریان وی بودند در تذکری شفاهی، گفت: مسئولان برای نوسازی ناوگان هوایی سریعا اقدام کرده و جواب قانع کننده ای در خصوص حادثه اخیر داشته باشد یا حداقل مسببان امر از مردم و خانواده های این قربانیان عذرخواهی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود، گفت: دستورالعمل های متفاوت آقای آخوندی سبب شده که رمقی برای این نهاد مردمی نماند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی با تذکر به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور قول داده بودید راه آهن گرگان به کلات مشهد را هرچه سریع تر راه اندازی کنید اما متاسفانه با گذشت 3 سال هنوز هیچ اتفاقی در این رابطه صورت نگرفته است.

کوسه غراوی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با گذشت یکسال از ضرر کشاورزان گندمکار، زیتون کار و ... بابت سرمازدگی و خشکسالی هیچ مبلغی از صندوق بیمه کشاورزان به آن ها پرداخته نشده است و متاسفانه طلب کشاورزان به ویژه گندمکاران شهرستان مینودشت پرداخت نشده است.

وی همچنین با تذکر به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به جای حمایت از نظام مهندسی ساختمان ها هر روز چالشی برای چهارصد هزار نفر ایجاد می کنید، اظهار کرد: نظام مهندسی ساختمان بزرگترین NGO کشور است که می بایست چابک تر و با کیفیت تر در راستای ساخت و ساز کشور تلاش کند اما آئین نامه ها و دستورالعمل های متفاوت آقای وزیر سبب شده که رمق و توان این نهاد مردمی غیر دولتی را گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه چرا به جای کمک به استقلال نهادهای مردمی و ایجاد اشتغال سازمان نظام مهندسی می گذارید، افزود: ارتقاء فناوری ساخت که وظیفه وزیر راه و شهرسازی است چه سیاست هایی تبیین شده است./