irceo.net

اختصاص دو میلیارد و صد میلیون ریال برای مقابله با کرونا در استان آذربایجان غربی

اختصاص دو میلیارد و صد میلیون ریال برای مقابله با کرونا در استان آذربایجان غربی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی مبلغ دو میلیارد و صد میلیون ریال جهت مقابله با ویروس کرونا به ستاد کنترل و پیشگیری از بحران ویروس کرونا در مرکز استان و شهرستان ها از طریق دفاتر نمایندگی سازمان کمک کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان غربی ضمن تقدیر و تشکر از پزشکان، پرستاران  و کادر درمانی بعنوان خط مقدم این مبارزه و همچنین نهاد ها و سازمان های مردم نهاد که هرکدام به نحوی مشغول یاری شهروندان و مقابله با شیوع این ویروس هستند، گفت: مهمترین اصل گذر از این بحران طبق سفارش متخصصان این حوزه،  در خانه ماندن است.

دیلمقانی اظهار داشت: هیات مدیره سازمان استان با اختصاص دو میلیارد  و صد میلیون ریال جهت تامین هزینه های موردنیاز و خرید لوازم و تجهیزات و ساخت بیمارستان های صحرایی در اختیار ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و متولیان مربوطه هر شهر موافقت کرد.

 وی با تاکید بر همدلی مردم و مدیریت ارزشمند ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و رعایت موازین بهداشتی و خودداری از حضور در اماکن عمومی و مسافرت به دیگر شهرها، افزود: امیدوارم با گوش دادن به توصیه های متخصصین و پزشکان وعزم همگانی شاهد عبور از این بحران با کمترین خسارت باشیم.

دکتر بهرنگ دیلمقانی ضمن اشاره به وظایف قانونی سازمان خاطرنشان کرد: کمک به مراکز خدمات رسانی در بحث بحران از وظایف قانونی، اجتماعی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است و سازمان استان از هر اقدامی در جهت کنترل وپیشگیری ویروس کرونا دریغ نمی کند و آمادگی خود را برای  همکاری با مراکز پزشکی اعلام می دارد.