مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

دکتررضایی خبر داد: تفحص از مسکن مهردر چه مرحله ای است؟

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ -  ۰۹:۰۴ تعداد بازدید: 210

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی دکتر رضایی با اشاره به آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از مسکن مهر در کمیسیون عمران مجلس، گفت: این تفحص ادامه داشته و در مرحله بررسی های اولیه است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گزارش هایی از عملکرد دستگاه های مرتبط با مسکن مهر به کمیسیون عمران مجلس واصل شده است، افزود: این گزارش ها از طریق کمیسیون به افراد تفحص کننده ارایه شده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:برای نتیجه گیری در خصوص آینده تفحص از مسکن مهر در انتظار اعلام نظر تفحص کنندگان در خصوص گزارش های واصله هستیم.

وی ادامه داد: پس از بررسی بودجه 97 کل کشور نظرات اعضای تفحص کننده اخذ شده و تصمیم گیری در خصوص این طرح انجام می شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورتی که نمایندگان تفحص کننده از توضیحات و گزارش های واصله قانع نشوند طرح به صحن علنی مجلس برای بررسی و تعیین تکلیف نهایی ارسال خواهد شد.منبع :خانه ملت

گفتنی است؛ ابعاد اجرایی، مدیریتی، اجتماعی، آسیب های اجتماعی و برخورداری از سرانه های شهری، خدمات شهری، تاسیسات و تجهیزات، میزان دقیق عملیاتی شدن این پروژه ها و مسائلی از این دست از مهم ترین محورهای تحقیق و تفحص از طرح مسکن مهر است


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :