مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مشاور ارشد رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت: نظام مهندسی ساختمان یک سازمان مستقل است.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -  ۱۵:۵۸ تعداد بازدید: 394

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی  سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، مهندس مهدی حق بین در جلسه مشترک هیات مدیره با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در هتل کاروانسرای آبادان برگزار شد اظهار کرد: ما باید در جهتی حرکت کنیم که روابط عمومی هر استان آیین نامه و قوانین نظام مهندسی را بداند تابتواند آن را در بین مهندسان و مردم ترویج کند.

وی ادامه داد: شورای سیاستگذاری روابط عمومی در دور ششم هیات مدیره شروع به کار کرد اما نتوانست جایگاه خود را پیدا کند اما حرکت آن در دوره هفتم رو به جلو است.

مشاور ارشد رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان  خاطر نشان کرد: وقتی هیات مدیره ها، سازمان را خانه خود نمی دانند و مشکلات و اختلافات را به بیرون از سازمان و بازرسی و تعزیرات منتقل می کنند باعث می شود که سازمان تضعیف شود.

وی افزود: این در حالی است که می توانند مشکلات خود را در شورای مرکزی و خانه خود مطرح کنند که اگر این اتفاق می افتاد الان این مشکلات وجود نداشت و وزارتخانه و انبوه سازان این هجمه ها را به نظام مهندسی وارد نمی کردند چرا می گویند مهندسان امضا فروشی می کنند در حالی که در گذشته این حرف ها مطرح نبود.

حق بین تصریح کرد: به گونه ای عمل کنید که رسالت و وظیفه خود را به نحو احسن بتوانید انجام دهید، سازمان ما استقلال دارد و هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند .


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :