رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان اظهر داشت: لزوم همدلی اعضای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ -  ۱۱:۱۷ تعداد بازدید: 461

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در جلسه مشترک هیات مدیره با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در هتل کاروانسرای آبادان برگزار شد بر لزوم همدلی اعضای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی تاکید کرد.

دکتر کورش خواجوی در بخش هایی از سخنان ضمن تشکر از حضور مهندس رجبی در استان خوزستان گفت: سازمان های نظام مهندسی در چندسال اخیر مورد هجمه های زیادی از سوی رسانه ها و بخشی از تشکل های صنعت ساختمان قرار گرفته اند که در این زمینه می بایست آسیب شناسی دقیقی از وضعیت موجود و تحلیل نقدهای مطرح شده صورت پذیرد.

عضو کمیسیون روسای نظام مهندسی کشور در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اتخاذ رویکردهای قانونی ریاست شورای مرکزی باعث شده که همدلی هیات مدیره برای پیگیری اهداف مطرح شده در قانون نظام مهندسی بیشتر شده و انتظار می رود که این همدلی، هماهنگی و همراهی بطور مستمر ادامه داشته باشد.

وی افزود: موج های رسانه ای اخیر باعث شده که نظام مهندسی همدلی بیشتر و مشارکت فعال تری برای رفع مشکلات خود داشته باشد که این را باید به فال نیک گرفت.

خواجوی گفت: ما در سه جبهه باید موضوعات را برای افکار عمومی تبیین نماییم، اعضای ۴۵۰ هزار نفری سازمان، بخش دولتی، مردم، در این راستا روابط عمومی ها بعنوان مشاوران رسانه ای سازمان ها نقش تعیین کننده ای دارند و این مهم اهمیت جایگاه روابط عمومی را دو چندان می نماید.

وی توضیح داد: تحلیل وظایف و توقعات هرکدام از این سه مخاطب (مردم، اعضا سازمان و دولت) باید مورد توجه جدی قرار گیرد تا هیات مدیره را در تصمیم گیری نهایی یاری نماید.

خواجوی خاطر نشان کرد: ما باید به نقد و اصلاح خود بپردازیم، بخشی از نقدهایی که از طریق مردم، دستگاه های دولتی و اعضای سازمان مطرح می شود به جا است و لازم است شورایی تشکیل شود که این نقدها را بررسی کند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :