مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با روابط عمومی های نظام مهندسی ساختمان کشوربرگزار شد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ -  ۱۱:۲۵ تعداد بازدید: 150

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با روابط عمومی های نظام مهندسی ساختمان کشور در حاشیه برگزاری دومین دوره آموزشی روابط عمومی با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، مسئول دفتر نمایندگی آبادان و مسئول دفتر نمایندگی خرمشهر در شهرستان آبادان برگزار شد.

مهندس فرج الله رجبی در این جلسه به نقش پر اهمیت روابط عمومی‌ در موفقیت هر سازمانی اشاره و گفت: جایگاه روابط عمومی‌های هر سازمان در برقراری ارتباطات دوسویه درون‌سازمانی و برون سازمانی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی با بیان اینکه کار روابط عمومی ها افکار سنجی است اذعان کرد: ارائه ایده های نوین و به روز بودن علم و دانش و هنر از ضروریات روابط عمومی است و افکار سنجی هایی که روابط عمومی ها انجام می دهند باید براساس واقعیت باشد و آمارسازی انجام نشود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اینکه روابط عمومی ها باید جهش پیدا کنند و به یک نقطه امن برسند خاطر نشان کرد: نگاه درونگرا باعث لطمه به سازمان شده است و این وظیفه روابط عمومی ها است که تعامل میان سازمان را با بیرون از جمله مسئولان استانی، ادارات و سازمان های دیگر و مردم برقرار کنند.

وی افزود: روابط عمومی ها وظیفه دارند تصویر روشنی از سازمان نظام مهندسی ساختمان در افکار مردم ایجاد کنند و اهداف و سیاست های این سازمان را منتقل نمایند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :