مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

"اقبال عباسی"استاندارچهارمحال بختیاری : باید تمامی امور جامعه را بر مبنای تفکر مهندسی طراحی و اجرا کرد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ -  ۰۹:۵۶ تعداد بازدید: 225

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی چهار محال بختیاری"اقبال عباسی"استاندارچهارمحال بختیاری در مراسم بزرگداشت روز مهندسی از سازمان نظام مهندسی استان حمایت

کردو اظهار داشت: روز مهندسی فرصت مغتنمی برای تقدیر از تلاشها و خدمات عظیم مهندسان ایران عزیز اسلامی است که همواره در عرصه های آبادانی و سازندگی کشور نقش بسزایی داشتند.


وی گفت: استفاده از توان مهندسی تنها محدود به حوزه عمران و ساخت و ساز نبوده، بلکه باید تمامی امور جامعه را بر مبنای تفکر مهندسی طراحی و اجرا کرد.


عباسی اضافه کرد:کشور برای رشد در تمامی امور به ویژه مهندسی نیازمند توجه به قانون، نیروی انسانی متخصص و متعهد، وفادار به ارزش‌ها و نیز فناوری و ابزار به‌روز است.


استاندار افزود:امید است با  اتکا و استفاده از ظرفیت مهندسان و متخصصان داخلی مشکلات کشور  در این حوزه برطرف شود  و مسئولان و مدیران زمینه های لازم را برای ارتقای شان و جایگاه مهندسی فراهم کنند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :