مهندس کوسه غراوی اظهار داشت : سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ -  ۱۰:۴۵ تعداد بازدید: 896

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهرام کوسه غراوی در نشست علنی) مجلس شورای اسلامی با تسلیت به خانواده های جان باختگان هواپیمای تهران- یاسوج به ویژه خانواده های عبدالاحد مرادی و عبدالقاسم فرهمندی که از همشهریان وی بودند در تذکری شفاهی، گفت: مسئولان برای نوسازی ناوگان هوایی سریعا اقدام کرده و جواب قانع کننده ای در خصوص حادثه اخیر داشته باشد یا حداقل مسببان امر از مردم و خانواده های این قربانیان عذرخواهی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود، گفت: دستورالعمل های متفاوت آقای آخوندی سبب شده که رمقی برای این نهاد مردمی نماند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی با تذکر به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور قول داده بودید راه آهن گرگان به کلات مشهد را هرچه سریع تر راه اندازی کنید اما متاسفانه با گذشت 3 سال هنوز هیچ اتفاقی در این رابطه صورت نگرفته است.

کوسه غراوی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با گذشت یکسال از ضرر کشاورزان گندمکار، زیتون کار و ... بابت سرمازدگی و خشکسالی هیچ مبلغی از صندوق بیمه کشاورزان به آن ها پرداخته نشده است و متاسفانه طلب کشاورزان به ویژه گندمکاران شهرستان مینودشت پرداخت نشده است.

وی همچنین با تذکر به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به جای حمایت از نظام مهندسی ساختمان ها هر روز چالشی برای چهارصد هزار نفر ایجاد می کنید، اظهار کرد: نظام مهندسی ساختمان بزرگترین NGO کشور است که می بایست چابک تر و با کیفیت تر در راستای ساخت و ساز کشور تلاش کند اما آئین نامه ها و دستورالعمل های متفاوت آقای وزیر سبب شده که رمق و توان این نهاد مردمی غیر دولتی را گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه چرا به جای کمک به استقلال نهادهای مردمی و ایجاد اشتغال سازمان نظام مهندسی می گذارید، افزود: ارتقاء فناوری ساخت که وظیفه وزیر راه و شهرسازی است چه سیاست هایی تبیین شده است./


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :