نیاز به تشکیل کمیته ای برای اجرایی شدن بندهای قطعنامه پایانی اجلاس

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ -  ۱۷:۳۲ تعداد بازدید: 320


عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی ، گفت: اجلاس بیست و یکم ازچند منظر قابل تامل و دارای اهمیت بود . گرچه تنش ها و چالش هایی هم وجود داشت .
مشکلاتی بین شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی  و وزارت راه و شهرسازی دررابطه با قوانین نظام مهندسی همواره وجود دارد که ناشی ازاختلاف نظرهاست .
وی ادامه داد : بخش نامه های مختلفی از وزارتخانه داشتیم و نقطه نظرات رئیس شورای مرکزی را نیز شنیده ایم و می دانیم این میان اختلاف نظرهایی وجود دارد اما اجلاس بیست و یکم محل مناسبی برای گردهمایی اعضای هیات مدیره و رسیدن به یک جمع بندی مناسب  بود . 
درنهایت نقطه نظرات مان را در قالب قطعنامه پایانی اجلاس ارائه کردیم . 
مزیانی مشکلات بین سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی را قابل حل دانسته و اظهار کرد : هرچقدر فضای گفت و گو بیشتر فراهم شود ، اختلافات و شبهه ها کنارخواهند رفت و طرفین بهتر می توانند به درک متقابلی برسند. 
وی : من در صدد ارزیابی این بخشنامه ها نیستم اما اجرایی شدن بخش نامه های وزارت راه و شهرسازی منوط به ایجاد بسترهایی است که هنوز فراهم نشده است.
عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در پایان اظهار کرد: نکته ای که همیشه در مورد اجلاس های هیات مدیره سازمان نظام مهندسی مغفول مانده قطعنامه های پایانی است .
امیدوارم امسال کمیته ای تشکیل و بندهای قطعنامه اجرایی شود و اگرموردی اجرایی نشده به چه دلیل است تا برای آن راهکار مناسب از سوی اعضا ارائه شود. 


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :