ماهنامه شمس نشست مشترک هیئت تحریریه ماهنامه شمس با رئیس و اعضای هیئت رئیسه شورای مرکزی

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ -  ۰۹:۱۹ تعداد بازدید: 282

هیئت تحریریه ماهنامه شمس با حضور رئیس و اعضای هیئترئیسه شورای مرکزی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در این نشست مهندس رجبی با اشاره به اهمیت و حساسیت مطالب مندرج در این ماهنامه اعم از محتوای علمی،فنی تخصصی و تحلیلی، از آن به عنوان یکی از اساسی ترین تریبون های شورای مرکزی و مکمل دیگر بخش های رسانه ای این شورا یاد کرد و خواستار درج مطالب کاربردی در این نشریه شد.

وی از هیئت تحریریه نشریه شمس خواست مراحل اجرایی یک فصلنامه علمی-ترویجی را پیگیری و طرح خود را برای بررسی و تصویب به هیئت رئیسه شورای مرکز یارائه کنند.

دکتر محمدرضا جواهری تفتی دبیر اجرایی شورای مرکزی نیزبا اشاره به ضرورت افزایش مخاطبان ماهنامه شمس به بررسی نوع محتوا و مراحل فنی تدوین و انتشار آن در جهت غنی تر شدن مطالب و افزایش مخاطبان پرداخت. به عقیده وی علاوه بر بخش های ثابت نشریه، لازم است بخش های مقالات علمی-کاربردی و دانستنی های نوین نیز به ماهنامه شمس اضافه گردد.

به پیشنهاد دکتر جواهری همچنین مقرر شد برگزاری جشنواره انتشارات سازمان های نظام مهندسی ساختمان سراسر کشور، اعم از ماهنامه، فصلنامه وکتب فنی تخصصی و سایر انتشارات ترویجی و فرهنگسازی سازمان های استان ها نیز در دستور کار قرار گیرد.

در این نشست مهندس بهادری دبیر اجرایی شورای مرکزی نیز از هیئت تحریریه خواست با تهیه یک تقویم زمانی برای تدوین و انتشار هر شماره از ماهنامه شمس به گونه ای برنامه ریزی کنند که مطالب و موضوعات در ظرف زمانی مناسب منتشر و مخاطبان در بهترین زمان از موضوعات تحلیلی و اطلاع رسانی بهره مند گردند.

این نشست با طرح و بررسی دیدگاه های آقایان مهندس رمضانی و مهندس جی افرام اعضای شورای سیاست گذاری ماهنامه و سایر شرکت کنندگان ادامه یافت.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :