شورای مرکزی برگزاری نشست مشترک کمیسیون عمران و هیئت رئیسه شورای مرکزی

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ -  ۰۹:۳۱ تعداد بازدید: 248

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، در آغاز این جلسه مهندس زینی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در خصوص لزوم توجه به کیفیت بهره برداری و نگهداری ساختمان ها و نظارت بر امور بهداشتی آنها توضیحاتی ارائه و چگونگی برگزاری دوره های ویژه آموزشی برای مهندسان جوان (پایه 3) را تشریح کرد. براین اساس مقرر شد ضمن تاکید بر اجرایی شدن مبحث ۲۲، موضوع با حضور نمایندگان وزارت کشور و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و شورای مرکزی بررسی شود. 
در ادامه جلسه لزوم تهیه فیلم های آموزشی مستند در زمینه وال پست، چالش های نظارت بر ساختمان در ایران، حقوق مهندسی، اصول نظارت بر ساختمان ها و اصول گودبرداری و کاهش خطرات ناشی از آن و ایمنی در پروژه های عمرانی مورد تأکید هیئت رئیسه قرار گرفت. 
بر پایه این گزارش نمایندگان شرکت پارنوساخت نیز در جلسه کمیسیون عمران شورای مرکزی حضور یافتند و در خصوص نرم افزار کنترل ساختمان توضیحاتی ارائه نمودند.
حضور نمایندگان انجمن بتن سبک اتوکلاو شده در جلسه و توضیحات آنان درباره مزایای استفاده از بتن سبک در ساختمان ها و پروژه های عمرانی، بخش پایانی این نشست بود که در خصوص دستورالعمل طراحی و اجرای دیوارهای ساخته شده از بلوک های هوادار و ضابطه ۸۲۳ مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی بحث و بررسی به عمل آمد.   


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :