کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ -  ۱۲:۲۲ تعداد بازدید: 240

کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست با حضور اعضا در محل شورای مرکزی تشکیلجلسه داد و چگونگی برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی بهره وری آب و انرژی درساختمان را که 24 الی 27 مهرماه 97 در استان اصفهان برگزار می شود، بررسی کرد.

آموزش مدرس انرژی و نحوه اجراییشدن ممیزی انرژی با همکاری با شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و مشارکت سازمان های نظاممهندسی ساختمان استانها و از دیگر محورهای مذاکرات این جلسه بود.

متعاقب این نشست جلسه مشترک رئیس ونمایندگان کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست شورای مرکزی با مدیرعامل،معاونان و مدیران ارشد شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در محل آن شرکت برگزار و دربارهنحوه تعامل طرفین برای اجرا و اعطای برچسب انرژی ساختمان و تهیه شیوه نامه اجراییتفاهم نامه فی مابین مذاکره شد. در این نشست همچنین چالش های اجرایی مبحث 19 وضرورت تسریع در اجرای طرح ممیزی و ارتقاء کارایی موتورخانه ها به بحث گذاشته شد.

موضوع ساختمان سبز و تعیین شاخص های مشترکی مطابق با سهمحور: اقلیم ، ساخت و ساز ایران و مقررات ملی ساختمان، با هدف تسریع در روند بهینهسازی مصرف انرژی از دیگر محورهای دستور کار این نشست بود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :