جوابیه جناب آقای مهندس رجبی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال توسط جناب آقای دکتر آخوندی

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ -  ۲۲:۲۷ تعداد بازدید: 832

جناب آقای دکتر آخوندی

وزیر محترم راه وشهرسازی

 

سلام علیکم؛

احتراماً، نظر بهمرقومه جنابعالی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال اینجانب، به شماره 02/100/88078 مورخ07/07/1397 موارد زیر را اعلام می نماید:

1. اقدام مذکور برای اینجانب افتخار بزرگی است که به سبب حفظ امانت مهندسان کشورحاصل می‌گردد و مؤید این است که توجه به منافع عمومی مستلزم عبور از منافع شخصیاست.

2. اعلام نموده‌اید پایبندی به قانون از هر کسی پسندیده و تخلف از قانون نیز ازهر شخصی نکوهیده است آیا عدم ابلاغ دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های غیرقانونیجنابعالی تمرّد و ایجاد اخلال در نحوه انجام فعالیت‌های مهندسی است؟ آیا تجرّی شمااز قانون زیبنده است؟ بدانید من در این مسئولیت باشم یا نباشم، جنابعالی در اینجایگاه باشید یا نباشید، مهندسان کشور مرعوب این نوع رفتارها نخواهند شد. شورای مرکزی و هیأت مدیره‌ها به وظایف قانونی، اخلاقی و حرفه‌ای خود کاملاً آگاهند وخردمندانه از امانت مهندسان کشور پاسداری خواهند نمود.

3. اینجانب از سوی رئیس جمهور محترم مستظهر به حکمی سه ساله‌ام. شایسته بود بهمنظور رعایت سلسله مراتب اداری و احترام به حکم تنفیذی موضوع را به ایشان گزارش می‌فرمودیدتا در صورت صلاحدید اقدامات بعدی صورت پذیرد2

4. نظر به اینکه جنابعالی عنقریب کرسی وزارت متبوع را ترک خواهید نمود اکیداً توصیه می‌نمایم که امر سازمان نظام مهندسی و شورای مرکزی را به وزیر آینده محول نمایید.

5. در پایان امیدوارم که طرح سوال اینجانب از جنابعالی در خصوص وضعیت نابسامانمسکن و سوء مدیریت آن وزارتخانه، امضاء استیضاح جنابعالی و گزارش کمیسیون عمران درخصوص تخلفات جنابعالی از قانون نظام مهندسی ساختمان و آئین نامه اجرایی آن خاطرشما را مکدر ننموده باشد.

 

با تجدید احترام

    فرج اله رجبی

             رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان


نظرات بینندگان
فراز
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۱
بسیار عالی و ممنون از شجاعت جنابعالی در دفاع ار حقوق مهندسین و مردم در مقابل زورگویان و بساز بفروش ها

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :