طرح برگزاری کارگاه آموزشی بتن های ویژه و بررسی نظام نامه یادگیری الکترونیکی در کمیسیون آموزش، پژوهش، آزمون و انتشارات

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ -  ۱۰:۲۵ تعداد بازدید: 201

کمیسیون آموزش، پژوهش، آزمون و انتشارات  در جلسه اخیر خود درخواست شبکه کارآفرینی کشور در خصوص دوره HSE  را بررسی کرد تا در صورتی که شبکه کارآفرینی بتواند مدارک معتبر مورد تایید وزارت کار را صادر نماید، در خصوص اطلاع رسانی و معرفی مدرسان با این شبکه همکاری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، پیش بینی برگزاری کارگاه آموزشی بتن های ویژه با همکاری دفتر مقررات ملی ساختمان و بررسی کیفی این دوره‌ آموزشی از دیگر مصوبات این کمیسیون بود.
براساس این گزارش، کمیسیون یاد شده همچنین در حوزه مناسب سازی و آموزش های مربوطه، از سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها خواست چنانچه دارای سوابق و یا فعالیت هایی در این زمینه می باشند به همراه مستندات و سرفصل ها و فیلم های مربوطه (در صورت وجود) به شورای مرکزی ارسال نمایند.
بررسی و تدوین نظام نامه یادگیری الکترونیکی با حضور نمایندگانی از دفتر مقررات ملی ساختمان و دریافت و بررسی پیشنهاهای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها از دیگر مصوبات این نشست بود.
 در این جلسه دکتر محمدرضا جواهری تفتی دبیر اجرایی شورای مرکزی از اعضای کمیسیون خواست مطالب و پیشنهادهای خود را که در صورتجلسات منعکس می شود، تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.
 به گفته وی شورای مرکزی نیز درجلسات خود ، گزارش کار کمیسیون ها را براساس اولویت، بررسی و اقدامات لازم را انجام خواهد داد. ضرورت ویدئو کنفرانسی شدن جلسات به گونه ای که اعضا بتوانند در استان خود و در یک زمان مشخص با یکدیگر مذاکره نمایند، از دیگر اقداماتی است که شورای مرکزی با جدیت پیگیر آن است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :