حضور استاندار و مقامات استانی در سازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ -  ۱۲:۱۳ تعداد بازدید: 205

�استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان، در نشست با اعضای هیات مدیره سازمان شرکت کرد. وی در این دیدار که معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری، فرماندار ، شهردارو اعضای شورای شهر شهرکرد نیز حضور داشتند از سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری به عنوان مجموعه ای متخصص و کارامد می تواند با حضور مهندسین صاحب نظر در بهبود شهر یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری عباسی با اشاره به اينكه دستگاه هاي مرتبط با ساخت وساز در استان شناخت خوبي نسبت به مسائل مربوط به صدور پروانه ساختمان و مراحل قانوني ساخت و ساز دارند، اظهار داشت : نگرش سيستمي دستگاه ها به موضوع و پيگيري همه جانبه مشكل ساخت و سازهاي خلاف توسط دستگاه هايي چون اداره كل راه و شهرسازي ، شهرداري و شوراي شهر، دفتر فني استانداري و سازمان نظام مهندسي ساختمان مي تواند به رفع اين معضل بيانجامد.
وی گفت: بهره گیری از نیروهای متخصص توانمند یکی از راه های سرعت بخشی به روند اجرا ، تکمیل و بهره برداری از طرح های توسعه ای است 
در این نشست مهندس بنائی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گزارشی از عملکرد سازمان ، ارتقای ساخت و ساز در سطح استان ، ارتقا دانش فنی مهندسان ، ساماندهی اعضای سازمان و تعامل سازمان نظام مهندسی با دستگاه ها ارائه نمود. 
وی با بیان اینکه  رشد فضاینده تعداد مهندسان و کاهش چشمگیر روند ساخت و ساز زمینه را برای همکاری درخصوص انجام طراحی و نظارت ساختمانهای دولتی را  فراهم آورده تا جهت اشتغالزایی مهندسان جوان گامی موثر برداشته شود .  
در ادامه مهندس حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان و مهندس غلامیان شهردار شهرکرد از تعامل خوب سازمان  نظام مهندسی ساختمان و دستگاه های مربوطه تشکر و آمادگی خود را برای همکاری در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اعلام کردند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :