تشکیل جلسه مشترک کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی و نمایندگان کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ -  ۱۱:۵۴ تعداد بازدید: 176

تشکیل جلسه مشترک کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی و نمایندگان کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها

جلسه کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی با حضور نمایندگان انتخابی کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها با موضوع تهیه و تدوین فرم یکنواخت پرداخت حق الزحمه اعضای هیأت مدیره، اعضای هیئت رئیسه و خزانه داران سازمان ها روز سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ در محل سالن جلسات شورا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، در آغاز جلسه مهندس امراللهی خزانه‌دار و رئیس کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی ضمن خوش آمدگویی به حاضران توضیحاتی در خصوص تعلیق شناسه ملی سازمان های نظام مهندسی استان ها بیان نمود و خلاصه ای از پیشرفت‌های حاصله در این خصوص و جلسات متعددی که با وزارت راه و شهرسازی و سایرین برگزار شده را به اطلاع اعضا رساند و ابراز امیدواری کرد که راهکار مناسب در این ارتباط به زودی تدوین و به استان‌ها ارسال شود.
 پس از آن فرمت حقوق روسای سازمان ها بر اساس ماده ۲۹ نظام نامه اداری، استخدامی و تشکیلاتی سازمان ها به بحث گذاشته شد و مقرر گردید موارد ابهام مرتفع و در قالب اصلاحیه ماده ۲۹ به استان‌ها ابلاغ گردد.
 در ادامه فرمت پیشنهادی به منظور تهیه حق الزحمه اعضای هیئت مدیره استانها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و پس از انجام اصلاحات به تأیید اعضای حاضر در جلسه رسید. بخش اول جلسه با روسای سازمان ها تا ساعت ۱۴ ادامه یافت و سپس با حضور اعضای کمیته مالی و مالیاتی فرمت بودجه پیشنهادی شورای مرکزی به بحث گذارده شد و پس از بحث و تبادل نظر به تایید اعضا رسید و مقرر شد جهت تصمیم‌گیری نهایی به هیئت رئیسه شورا ارائه گردد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :