معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: استفاده از مجریان ذیصلاح با جدیت پیگیری شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ -  ۱۵:۴۵ تعداد بازدید: 183

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: استفاده از مجریان ذیصلاح با جدیت پیگیری شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان می گوید: مبحث مجریان ذی صلاح را برای استفاده بیش تر و بهتر از توان مهندسان و البته برای کمک به خود مردم پیگیری و عملیاتی و با نظارت صحیح و اصولی به ارتقاء کیفی ساخت و سازها کمک می کنیم.
مهندس خورشیدی ادامه داد: انتظار ما کمک دستگاههای مرتبط برای اجرای قوانین نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقاء کیفیت ساخت و سازها است.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز بیان کرد: مهندسان ما باید آن قدر تلاش و جدیت به خرج دهند که ارزش و جایگاه مهندسی بخوبی محفوظ باشد.
مهندس عزیز فیلی افزود: باید در ساخت و سازها آن چنان نظارت و کنترل داشته باشیم که ارزش و اهمیت مهندسی ظهور عینی داشته باشد.
فیلی تصریح کرد: بیمه یکی از مشکلات اعضای سازمان نظام مهندسی است، این دغدغه اعضا است و من از سازمان نظام مهندسی ساختمان میخواهم در این باره بیش تر کار شود.
معاون عمرانی استاندار که در آیین بزرگداشت مهندسان سخن می گفت، افزود: باید مجریان ذی صلاح در استان جا بیفتد تا شاهد مشکلات در ساخت و سازها بویژه در حاشیه شهرها نباشیم.
در این آیین باشکوه که با استقبال مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی همراه بود برنامه های فرهنگی شاد اجرا گردید و از مهندسان و دستگاه‌هایی که با نظام مهندسی همکاری دارند تجلیل شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :