ديدار نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي با هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ -  ۰۹:۳۱ تعداد بازدید: 575

ديدار نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي با هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان

به گزارش روابط عمومي شورای مرکزی به نقل از سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان، مهندس غلامعلي جعفرزاده، نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، ظهر روز شنبه چهاردهم ارديبهشت با هيات مديره سازمان ديدار کرد.
در اين ديدار مهندس جعفرزاده ابتدا از واحدهاي سازمان بازديد کرد و در جلسه اي با هيات مديره سازمان سرکت نمود.در ابتداي جلسه مهندس قاسميان، رئيس سازمان، به ارائه گزارشي از وضعيت سازمان و ساخت و ساز استان پرداخت. وي به ساخت و ساز در زمينهاي فاقد سند مالکيت (نسقي) اشاره داشت و خواستار تعامل و همکاري نهاد ذيربط در اين خصوص شد. رئيس سازمان در ادامه کلياتي از کنترل نقشه الکترونيکي و ارسال الکترونيکي گزارش های ناظرين را تشريح کرد.
اعضاي حاضر در جلسه هم به ارائه نظرات خود در خصوص موانع و مشکلات پيش روي سازمان هاي نظام مهندسي اشاره کردند و نقاط قوت و ضعف اصلاحيه قانون نظام مهندسي و کنترل ساختمان را برشمردند. همچنين تقاضا شد تا مجلس در اصلاح قانون نظام مهندسي و کنترل ساختمان نظرات سازمان نظام مهندسي استانها را نيز مورد توجه ويژه قرار دهد.
دکتر جعفرزاده ايمن آبادي نيز ضمن اشاره به وجود پتانسيل بالاي مهندسين استان به ارائه ديدگاههاي خود در خصوص اصلاحيه قانون نظام مهندسي و کنترل ساختمان پرداخت. وي با اشاره به اينکه عضو خانواده نظام مهندسي است به مسائل و چالشهاي اين سازمان اشاره داشت. مهندس جعفرزاده در جمع‎بندي بازديد خود از سازمان به ضرورت وجود دوره هاي مجازي پرداخت و بر اجرای طرح سلامت مهندسان تاکيد کرد. نماينده مردم شهر رشت در مجلس شوراي اسلامي در نشست خود با هيات مديره سازمان ضمن استقبال از طرحهاي کنترل نقشه الکترونيک و ارسال الکترونيکي گزارش های ناظرين به مراجع صدور پروانه، الکترونيکي نمودن پروسه هاي اداري در سازمان را به عنوان نقطه قوت اين سازمان قلمداد کرد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :