برگزاری اجلاس هیئت عمومی سازمان ، اواخر تیرماه در تهران

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ -  ۲۱:۱۳ تعداد بازدید: 530

برگزاری اجلاس هیئت عمومی سازمان ، اواخر تیرماه در تهران

 دومین هفته جلسات هیات اجرایی برگزاری اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، روزهای دوشنبه و سه شنبه بیست و سوم و بیست و چهارم اردیبهشت در محل ساختمان شورای مرکزی تشکیل گردید .
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در این هفته هیئت اجرایی نشست های مشترکی را با هیئت رئیسه شورای مرکزی، هیئت برگزاری انتخابات و مشاوران شورای مرکزی برگزار کرد.
بر اساس این گزارش وفق آخرین مصوبه شورای مرکزی مقرر شده است که بیست و دومین اجلاس هیئت عمومی ، اواخر تیر ماه در تهران برگزار شود . در همین حال کمیته ای متشکل از نمایندگان هیئت رئیسه شورای مرکزی، هیئت اجرایی برگزاری اجلاس، مسئول دبیرخانه دائمی اجلاس و خزانه‌دار شورای مرکزی، به منظور اقدام جهت عقد قرارداد با اماکن اقامتی مهمانان و محل برگزاری جلسات هیئت عمومی، پیش بینی شده است تا موارد را به هیئت رئیسه پیشنهاد دهد.
به گفته مهندس اسماعیلیان عضو شورای مرکزی، در همین رابطه کمیته های اجرایی با مسئولیت هر کدام از اعضای هیئت اجرایی در ارتباط با بخش های مختلف کاری شکل گرفت.
همچنین مقرر شد جلسات هیات اجرایی به صورت مستمر در ماه مبارک رمضان روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته برگزار گردد و در هفته‌های بعد به تناسب کارهای باقیمانده با موضوع اجلاس دنبال شود.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :