مصوبات گروه ها و کمیسیون های تخصصی شورای مرکزی و قطعنامه اجلاس ، دو روی یک سکه

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ -  ۱۹:۴۲ تعداد بازدید: 165

مصوبات  گروه ها و کمیسیون های تخصصی شورای مرکزی و قطعنامه  اجلاس ، دو روی یک سکه   

استخراج مواد قطعنامه اجلاس ۲۲ هیات عمومی سازمان نظام مهندسی از مصوبات و بندهای پیشنهادی گروهها و کمیسیون‌های تخصصی شورای مرکزی صورت گرفت.

  در دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، گروه ها و کمیسیون‌های شورای مرکزی محور فعالیت های این شورا را تعیین می‌کردند و اکثر دستور کار هیئت رئیسه شورای مرکزی نیز از مصوبات گروهها و کمیسیون‌های تخصصی این شورا معین می شد . 

دکتر مجربی دبیر اجرایی شورای مرکزی با اعلام این مطلب گفت : بیشترین توجه به نظرات گروه ها و کمیسیون های شورای مرکزی در این دوره اتفاق افتاد و این باعث رونق گروه های تخصصی هفتگانه نظام مهندسی ساختمان و راه یابی این موضوعات به فضای تخصصی سازمانهای نظام مهندسی ساختمان در استان ها گردید.
 دبیر اجرایی شورای مرکزی افزود: بسیاری از تفاهم نامه های تخصصی که در دوره هفتم منعقد شد حاصل تلاش های اعضای گروه ها و کمیسیون های شورای مرکزی سازمان بود.  وی افزود: البته در برخی موضوعات هم نظرات هیئت رئیسه شورای مرکزی به گروهها و کمیسیون‌ها ارائه می شد تا در آنجا بحث و بررسی و تبادل نظر اتفاق افتد که حاصل آن موفقیت های فعلی سازمان نظام مهندسی ساختمان در سطح کشور است.
 دبیر اجرایی شورای مرکزی از دوره هفتم شورا به عنوان دوره  شکوفایی فعالیت گروه‌ها و کمیسیون های شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان یاد کرد و افزود: بیشترین و منظم ترین جلسات در این دوره برگزار شده است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :