تازه ترین گزارش هیئت اجرایی اجلاس هیئت عمومی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ -  ۱۳:۴۶ تعداد بازدید: 174

تازه ترین گزارش هیئت اجرایی اجلاس هیئت عمومی 

محل های اسکان مهمانان عضو هیئت اجرایی اجلاس هیات عمومی شورای مرکزی آماده  پذیرایی مدعوین است و مهمانان از صبح روز سه شنبه بر اساس برنامه ورود اعلام شده آنان، در محل هتل پارسیان آزادی پذیرش خواهند شد. به گفته مهندس اسدی دبیر هیئت اجرایی اجلاس هیات عمومی ، تا به حال این هیئت با همکاری پرسنل و کارکنان شورای مرکزی، کلیه موارد مربوط به برگزاری منظم اجلاس را پیگیری و اقدام نموده است و علاوه بر آن برای برگزاری انتخابات هشتمین دوره شورای مرکزی در محل پژوهشگاه صنعت نفت نیز همکاری های لازم را با هیئت برگزاری انتخابات انجام داده و طبق برنامه این امور به انجام خواهد رسید.
 وی برگزاری جلسات کاری با رابطین هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها را خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد :حضور مهمانان محترم از استان‌های سراسر کشور با سهولت و آرامش در محل های اسکان و برگزاری جلسات صورت پذیرد. 
وی از مهمانان خواست به پیامهای ارسالی از سوی کمیته اجرایی اجلاس در طول مدت اقامت در تهران توجه ویژه داشته باشند وجدا بودن محل برگزاری انتخابات از محل اصلی اجلاس ضرورت توجه ویژه مهمانان به پیام ها را دو چندان کرده است.
 به همراه داشتن کارت ملی و کارت عضویت و هر نوع کارت شناسایی دیگر به دلیل استفاده همزمان در دومحل هتل ومحل انتخابات برای مهمانان ضروریست.
 مهندس اسدی تاکید کرد :با توجه به حساسیت انتخابات شورای مرکزی و برگزاری آن در مکان مجزا از اجلاس هیات عمومی، به هیچ وجه امکان ورود افراد غیر از اعضای هیئت مدیره هاو واجدین شرایط شرکت در انتخابات به محل برگزاری انتخابات وجود ندارد. 
دبیر هیئت اجرایی اجلاس حضور مدیران روابط عمومی در اجلاس بیست ودوم هیات عمومی را فرصت بسیار ارزشمندی برای انعکاس خبرهای مرتبط با اجلاس در سطح استان‌ها توصیف کرد وگفت : تمهیدات لازم برای حضور مدیران روابط عمومی فراهم شده است. 
 به گفته مهندس اسدی با توجه به محدودیت زمانی و نیز حساسیت برگزاری انتخابات با تصمیم اتخاذشده در سال جاری حامیان مالی و یا نمایشگاه های جنبی نخواهیم داشت .


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :