بازدید رئیس شورای مرکزی از محل برگزاری اجلاس هیئت عمومی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ -  ۰۰:۴۲ تعداد بازدید: 284

 بازدید رئیس شورای مرکزی از محل برگزاری اجلاس هیئت عمومی 


همه امکانات و تدارکات برای برگزاری اجلاسی باشکوه و انتخاباتی باشکوه‌تر مهیاست.


 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور عصر دوشنبه در بازدید از محل برگزاری بیست و دومین اجلاس هیئت عمومی ، پس از دریافت گزارش هیئت اجرایی اجلاس در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی اظهار داشت : در این بازدید محل های اسکان و پذیرایی مهمانان ونیز  سالن های برگزاری مراسم افتتاحیه اجلاس مورد بازدید قرار گرفت و توضیحات لازم از سوی مسئولان امور دریافت گردید که در مجموع روند کار خوب ارزیابی می شود. وی با ابراز امیدواری برای آسایش و راحتی مهمانان گفت: این اجلاس برای ما بسیار مهم و تعیین کننده است و انتظار دارم مدعوین با طمانینه و آمادگی کامل در جلسات و برنامه ها شرکت کنند.


 رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: سخنران اصلی این اجلاس جناب آقای مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی است و معاونان عمرانی وزارت کشور و مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و جمعی دیگر از مهمانان بلندپایه برای شرکت در این اجلاس دعوت شده اند.


 مهندس رجبی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات هشتمین دوره شورای مرکزی یکی از ابعاد مهم اجلاس هیئت عمومی سال جاری است، اضافه کرد: اصلاح ساختاری و انضباط و شفافیت مالی از جمله محورهای مهم مورد نظر ما است که برای بحث و بررسی درباره آنها پیش بینی های لازم صورت گرفته است.


 رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در این مصاحبه دستاوردهای شورای مرکزی دوره هفتم را ارزشمند و راهگشا توصیف کرد و گفت : گوشه‌ای از عملکرد شورای مرکزی دوره هفتم در یک مجلد تدوین و چاپ شده که در مراسم افتتاحیه اجلاس توزیع خواهد شد.


 به گفته وی کار های باقیمانده زیادی نیز وجود دارد که در شورای مرکزی دوره هشتم پیگیری خواهد شد.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :