طراحی سامانه جامع نظارت با همکاری دو کارگروه شورای مرکزی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ -  ۱۰:۵۲ تعداد بازدید: 319

طراحی سامانه جامع نظارت با همکاری دو کارگروه شورای مرکزی

کارگروه  شبکه نوآوری صنعت ساختمان  و کارگروه IT شورای مرکزی طی دو نشست جداگانه با مدیران و کارکنان و کارشناسان دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی و واحد فناوری اطلاعات وزارت خانه، سامانه جامع عضویت و کارنامه حرفه ای اعضا و همچنین شبکه نوآوری صنعت ساختمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در نشست نخست مقرر شد وزارت راه و شهرسازی مقدمات لازم را برای اتصال سامانه جامع عضویت و کارنامه حرفه ای را با ارگان‌هایی نظیر اداره گذرنامه، سازمان ثبت احوال، بیمه های مختلف از جمله بیمه تامین اجتماعی، وزارت علوم و تحقیقات و فناوری اطلاعات و دانشگاه آزاد اسلامی و ... فراهم آورد . در این جلسه همچنین تدابیر لازم برای اتصال اعضای نظام کاردانی با سامانه اتخاذ شد.

 در جلسه شبکه  نوآوری صنعت ساختمان کشور  نیز ارائه اولیه شبکه  به مدیران و کارشناسان واحد اطلاعات و فناوری (فاوا)وزارت راه و شهرسازی و دفتر توسعه مهندسی ارائه و نقطه نظرات حاضران مطرح شد. در این نشست کلیات شبکه نوآوری صنعت ساختمان کشور توسط واحد فناوری اطلاعات وزارت راه و شهرسازی و دفتر توسعه مهندسی به تایید رسید و از آن به عنوان یک اقدام حرفه ای و ماندگار یاد شد . همچنین به احتمال زیاداین موارد در دیدار قریب الوقوع مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی و دکتر ستاری معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری کلید زنی خواهد شد. 

 در این نشست نمایندگانی از شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز شرکت خواهند داشت .


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :