برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان کشور در خوزستان

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ -  ۰۹:۴۷ تعداد بازدید: 304

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان کشور در خوزستان

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان کشور در خوزستان برگزار شد.
به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، ارائه و معرفي محصولاتي که از شاخص هاي استاندارد و رعايت کيفيت برخوردار باشند در این نمایشگاه  سرلوحه قرار گرفته تا ضمن ايجاد اعتماد بين جامعه هدف (مهندسان ، انجمن انبوه سازان و ساير فعالان اين عرصه) کيفيت ساخت و ساز را نيز افزايش دهد.
کمال دویده ادامه داد:  نمایشگاه مذکور محلی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری در بخش ساختمان است و مشارکت گسترده فعالان عرصه ساخت و ساز در این نمایشگاه باعث می شود تا توانمندی های واحدها و بنگاه های مختلف تولیدی به معرض نمایش گذاشته و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، امسال تعداد مشارکت کنندگان به 13 استان افزایش یافته و تعداد مشارکت‌کنندگان از استان خوزستان 78 واحد است که از اين تعداد 31 واحد توليدکننده و 47 واحد نمايندگي محصولات مختلف داخلي را دارند.

بیستمين نمايشگاه صنعت ساختمان، لوازم و ماشين‌آلات ساختماني همزمان با نمايشگاه آسانسور، پله برقي و کاشي و سراميک با حضور 130 شرکت از استان‌های تهران، خوزستان، اصفهان، آذربايجان شرقي، سمنان، قم، همدان، يزد، خراسان رضوی، کرمانشاه، مازندران، البرز و فارس از تاريخ 12 لغايت 15 آذرماه به مدت 4 روز ميزبان علاقمندان است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :