پیام مهندس خرم به مناسبت روز جوان

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ -  ۱۳:۰۸ تعداد بازدید: 184


🌺 یا جمیل 🌺


جوانی از طلایی ترین فرصت ها و ناب ترین موهبت های الهی میباشد که سرشار از نشاط و شادابی، قدرت و تحرک و انگیزه است.


جوانان سرمایه های ارزشمند و آینده سازان کشور هستند که با حضور و فعالیت های سازنده و اندیشه های خلاق و نوآور و کار آفرین و دستان پر توانشان با تکیه بر علم و دانش، ایمان و تقوا، قله های عزت و سربلندی را با همت والایشان فتح میکنند.


جوانانی با بصیرت و دریا دل بودند که در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش ها و تمامیت ارضی میهن شجاعانه با ایثار و فداکاری، برای رسیدن به استقلال و آزادی جانفشانی کردند و فرهنگ مقاومت و پایداری، شهادت و جانبازی را برای ما به یادگار گذاشتند و در طول دهه های اخیر نیز شاهد شکوفایی جوانانی نام آور در سنگرهای علم و دانش و فن آوری و صنعت و ورزش بوده ایم که با کوشش و ابتکار و نبوغشان جایگاه و افتخار و اعتبار جهانی به ارمغان آورده اند.


شما امیدهای این وطن هستید ، برای جلوگیری از افول اخلاقی و سوءاستفاده سوداگران و فرصت طلبان، با قاطعيت و صلابت نیروی جوانی در راه رشد علم و دانش، فرهنگ و سیاست، اقتصاد و اعتلای کشور در عرصه های بین المللی گام بردارید و با پیشرفت و موفقیت خود حماسه آفرین باشید .


فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت علي اكبر (س) اسوه اخلاق و ادب و روز جوان را به شما جوانان برومند و متعهد و دلسوز ایران عزیز به ویژه اعضا محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی و بهروزی شما عزیزان را از درگاه خداوند منان مسالت دارم.


احمد خرم

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور



نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :