سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس اعلام کرد: نقطه عطف در ارائه خدمات مهندسی

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ -  ۱۴:۱۴ تعداد بازدید: 297

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس, راه اندازی سامانه کنترل نقشه ها اعم از سازه-معماری –تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت مجازی و آنلاین را نقطه عطفی در زمینه ارائه خدمات مهندسی دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، جلسه بررسی سامانه جامع خدمات مهندسی (کنترل و بازبینی نقشه ها) به صورت مجازی و آنلاین برای کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان برگزار شد.

در این جلسه جزئیات این طرح توسط اعضای هیات رییسه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در راستای تکریم اعضا و ارباب رجوع و همچنین کاهش بروکراسی اداری و مراجعات مکرر و رعایت پروتکل ها و توصیه های بهداشتی ، اقدام به تهیه و تکمیل سامانه ثبت طراحی و گردش نقشه به صورت غیر حضوری و آنلاین کرده است.

 در این سامانه کنترل نقشه ها اعم از سازه-معماری –تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت مجازی و آنلاین بوده و طراحان و  مالکان می توانند تمامی فرایندهای خدمات مهندسی طراحی و نظارت  را به صورت الکترونیکی و  از طریق کارتابل اختصاصی خود پی گیری کنند.

بدون شک راه اندازی این سامانه که هم اکنون در بیست و چهار دفتر نمایندگی سازمان در سطح استان در حال اجرا است،  نقطه عطفی در زمینه ارائه خدمات مهندسی است.

این جلسه با حضور رییس و اعضای هیات رئیسه سازمان، معاونان خدمات مهندسی و کنترل ساختمان و منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی ، مدیران خدمات مهندسی ، طرح  و برنامه و فن آوری اطلاعات ( it) ، روسای دفاتر و کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :