پیام رییس نظام مهندسی مازندران به مناسبت هفته قوه قضاییه

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ -  ۲۲:۵۱ تعداد بازدید: 312

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران به مناسبت هفته قوه قضاییه پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران، مهندس سیف اله علی نیا رییس سازمان در پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.

متن کامل پیام مهندس سیف اله علی نیا رییس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان‌مازندران به مناسبت هفته قوه قضاییه به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی
باسلام و احترام
هفته اول تیرماه در تقویم رسمی کشور، ایام تجلیل از مقام رفیع معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور"شهید بهشتی" است که همراه 72تن از یاران دلیرشان شعر بلند شهادت را با گلواژه های شهامت و شجاعت سرودند و پهنای خاک این سرزمین را گلباران نموده و حیات خویش را در تاریخ این کشور جاودان ساختند.
در حکومت اسلامی ، عدالت ستونی استوار و قانونی پایدار است و احقاق حق خدمتی ارزشمند و الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد و قوه ی قضائیه با قرار صداقت ، استقرار عدالت و صیانت از کرامت انسانی و دفاع از مظلومان تامین کننده ی سلامت و امنیت اجتماعی  بوده و معیار مدنیت و پیش نیاز هر گونه توسعه و پیشرفت جامعه می باشد.
یکم تا هفتم تیرماه که به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه ، هدف  های عالی  و همت های متعالی پرچم داران عدالت و حریّت دستگاه قضا را ارج نهاده و این مناسبت سترگ را محضر شریف جناب عالی و مجموعه متعهد و پرتلاش تان تبریک و تهنیت  عرض نمایم. 
مزید توفیقات و افتخارات حضرتعالی را از پیشگاه ایزد سبحان آرزومندم.»

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :