برگزاری دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی با ۴ دستور کار

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ -  ۲۰:۰۶ تعداد بازدید: 531

دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با چهار دستور کار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بعدازظهر سه شنبه، یازدهم شهریورماه با حضور اکثریت اعضا به صورت حضوری و مجازی در سالن جلسات شورای مرکزی برگزار شد.

«بحث و بررسی و تصویب اعضای گروه های تخصصی و کمیسیون های شورای مرکزی نظام مهندسی»، «بحث و بررسی الحاق یک تبصره به نظام نامه نحوه تشکیل و اداره دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در شهرها، شهرستانها و مناطق»، «بحث و بررسی درباره نظام نامه مالی و معاملاتی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان» و «بحث و بررسی درباره فرآیند انتخاب اعضای شورای هم عرض»، چهار دستور کار دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی بودند.

البته اعضا در سخنان پیش از دستور جلسه به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در این خصوص پرداختند.

در این میان, نخستین دستور کار جلسه امروز «بحث و بررسی و تصویب اعضای گروه های تخصصی و کمیسیون های شورای مرکزی نظام مهندسی» بود که در این جلسه لیست پیشنهادی هیأت رئیسه تصویب شد.

همچنین موضوع الحاق یک تبصره به نظام نامه نحوه تشکیل و اداره دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در شهرها، شهرستانها و مناطق» پس از بحث و بررسی در دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی، به تصویب اعضا رسید. 

دستور کار سوم جلسه امروز «بحث و بررسی درباره نظام نامه مالی و معاملاتی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان» بود که در این جلسه مقرر شد پیشنهاد هزینه‌کرد یک دوازدهم بودجه سال گذشته با افزایش حداکثر ۴۰ درصدی به وزارت راه و شهرسازی ارسال شود.

با این حال، «بحث و بررسی درباره فرآیند انتخاب اعضای شورای هم عرض» دستور کار چهارم دويست و پنجاهمین جلسه شورای مرکزی بود که کلیات آن در این جلسه بحث و بررسی شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :