بازدید از دفاتر خدمات مهندسی شهرسازی شهرداری مشهد

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ -  ۱۱:۳۶ تعداد بازدید: 67

 اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین از دفاتر خدمات مهندسی شهرسازی شهرداری مشهد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، در پی استقبال برخی استان ها از اقدام به واگذاری توکن به دفاتر خدمات مهندسی شهرسازی شهرداری مشهد، رئیس سازمان نظام مهندسی استان قزوین به همراه جمعی از اعضای هیأت مدیره، شهردار و اعضای شورای شهر تاکستان ضمن بازدید از دفاتر خدمات مهندسی شهرسازی شهرداری و برگزاری جلسه با مدیرکل شهرسازی شهرداری مشهد، با مهندس شرکاء رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان برای انتقال تجارب گفتگو کردند.

در این بازدید دو روزه، مهندس باغبانزاده رئیس انجمن دفاتر ضمن تشریح فرآیند شکل‌گیری دفاتر خدمات مهندسی در مشهد، به سوالات حاضران در این خصوص پاسخ داد. سپس مهمانان ضمن بازدید از دو دفتر خدمات مهندسی به عنوان نمونه، با فرآیند انجام کار در این دفاتر از نزدیک آشنا شدند.

در ادامه در جلسه‌ای که با حضور دکتر حسین‌نژاد معاونت شهرسازی شهرداری مشهد و مهندس شیرازی مدیرکل شهرسازی شهرداری برگزار شد، نحوه شکل‌گیری و ارائه خدمات شهرسازی تشریح گردید.

 در این جلسه مهندس شیرازی توضیحاتی در خصوص شکل‌گیری شهروندسپاری در راستای تکریم شهروندان و تکمیل فرآیند الکترونیکی نمودن خدمات شهرداری بیان کرد.

همچنین در جلسه‌ مشترکی که با حضور رئیس و جمعی از اعضای هیأت مدیره سازمان در محل سالن جلسات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد، مهندس مجابی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین هدف از این بازدید را بهره‌گیری از تجربیات در شکل‌گیری خدمات دفاتر مهندسی در استان خراسان رضوی به عنوان یکی از استان‌های پیشرو در این حوزه عنوان کرد.

در همین حال، رئیس سازمان نظام مهندسی استان خراسان رضوی از شکل‌گیری دفاتر خدمات مهندسی در مشهد به عنوان اقدامی موفق در این شهر یاد کرد و اظهارداشت: تشکیل این دفاتر در راستای ایجاد حوزه‌های تخصصی خدمات و کاهش زمان فرآیندهای اداری، کاهش مراجعات مردم به دستگاه‌های اجرایی و شهرداری، جلوگیری از سوء استفاده دلالان در عرصه صنعت ساختمان و همچنین ایجاد بستر الکترونیک ارائه خدمات در قالب هماهنگی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و شهرداری مشهد است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :