برگزاری موفق همایش HSE در مازندران

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ -  ۰۸:۱۶ تعداد بازدید: 64

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران, برگزاری دومین همایش ملی بهداشت ، ایمنی و محیط زیست به صورت آنلاین و مجازی در شرایط کرونایی با بیش از ۲۱۰۰شرکت کننده از سراسر کشور را یک تجربه بسیار موفق عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران،  مهندس علی نیا رییس سازمان پس از اتمام برگزاری تمامی دوره های کارگاهی  دومین همایش ملی بهداشت ، ایمنی و محیط زیست به صورت آنلاین و مجازی ،  برگزاری این همایش در شرایط کرونایی با بیش از ۲۱۰۰شرکت کننده از سراسر کشور را یک تجربه بسیار موفق عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ،رئیس سازمان نظام مهندسی سازمان کشور و مدیران کل وزارتخانه ، معاون عمرانی استاندار  ومدیران کل استان در افتتاحیه همایش با حفظ پروتکل بهداشتی، این حضور را نشانه اهمیت این همایش دانست و اظهارداشت: اهتمام سازمان مازندران از این پس در برگزاری همایشهای آموزش محور در راستای ترویج مقررات ملی بیشتر خواهد بود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران ادامه داد: این همایش باهمکاری اداره کل راه وشهرسازی ودفتر مقررات ملی وزارتخانه وسازمان نظام مهندسی استان و در قالب تشکیل وفعالیت کمیته اجرایی با برگزاری ده ها جلسه کاری برگزار شد، ضمن اینکه باوجودتمامی چالشهای برگزاری همایش مجازی، این همایش با موفقیت به کار خود پایان داد.

امین اموال شورای مرکزی نظام مهندسی کشور ، برگزاری این همایش را یک‌نمونه کامل هماهنگی دستگاههای متولی دانست و گفت:  چه دربخش افتتاحیه وچه برگزاری کارگاهها؛ هماهنگی، همدلی و تلاش اداره کل راه وشهرسازی و سازمان نظام مهندسی ستودنی بود و لازم است از  مهندس نظری مدیر کل  راه و شهرسازی و همکاران ایشان ، اعضای هیات مدیره  ، هیات رئیسه  ، خزانه دار  ، اعضای شورای سیاستگذاری ،  مسئول  کمیته اجرایی ، اعضای  کمیته اجرایی ، روابط عمومی ، واحد آی تی و همه بخشهای مرتبط بابت همکاری صمیمانه و به ثمر نشاندن این همایش تشکر کنم.

وی در ادامه با اشاره به گزارش آماری همایش, اظهارداشت: بالغ بر  ۶۰۰ نفر در کلاس تاریخ ۲۳ مهرماه در گروه امتیاز ارجاع، تعداد ۵۵۰ نفر در تاریخ ۲۴ مهرماه در کلاس تمدید و امتیاز ارجاع و تعداد ۱۰۰۰ نفر در کلاس تاریخهای ۲۴ و ۲۵ مهرماه در گروه ارتقا-تمدید و امتیاز ارجاع شرکت کردند.

در همین حال، آزمون دوره ها نیز به شکل  تستی برگزار و در پایان، نتیجه آزمون به شرکت کننده اعلام شد.البته از ساعت ۲۲ روز ۲۵ مهرماه کلاسها به صورت آفلاین تا تاریخ ۲۸ مهرماه  قابل مشاهده است.

آزمون مجدد دوره تمدید و امتیاز ارجاع از ساعت ۱۵ تا ۱۵.۳۰ و آزمون مجدد ارتقا-تمدید و امتیاز ارجاع از ساعت ۱۶ تا ۱۶.۳۰ سه شنبه ۲۹مهرماه برگزار می شود.

علی نیا درپایان ضمن تشکر از مشارکت فعال مهندسان از سراسر کشور و حضور در  برگزاری کارگاهها به صورت مجازی از شرکت نشان تعالی در برگزاری موفق این دوره ها قدردانی کرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :