فعال شدن سامانه مدیریت بازرسی آسانسور و پلکان برقی در خوزستان

نسخه چاپی  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ -  ۲۳:۳۰ تعداد بازدید: 105

عضو هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان از فعال شدن سامانه مدیریت بازرسی آسانسور و پلکان برقی در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس رضا عصاره اظهار داشت: این سامانه در راستای استقرار دولت الکترونیک در سازمان ملی استاندارد ایران به منظور خدمات روان و شفاف بازرسی آسانسور براساس استانداردهای جاری سازمان در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان طراحی شده است که در ادارات کل استانی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی گفت: در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور و پلکان برقی اسامی شرکت های مجاز مونتاژ و نصب آسانسور، فهرست تولیدکنندگان معتبر، فرآیندهای بازرسی تا صدور تاییدیه، استعلام تاییدیه‌ها، درخواست بازرسی ادواری، مشاهده تعرفه‌های بازرسی سالیانه و ادواری، لیست بازرسان و … قابل مشاهده است.

عضو هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان خاطر نشان کرد: در این سامانه تمامی فرایند های در خواست بازرسی تا صدور تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در بستر اینترنت به صورت الکترونیکی انجام می شود. همچنین امکان سرویس دهی به متقاضیان از طریق دفاتر پیشخوان، اتصال به سامانه شهرداری های سراسر کشور و نیز تامین گزارشات آماری مورد نیاز سازمان در آن پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا ساختمان ها به سمت مهندسی ساز شدن حرکت کنند اظهاردتشت: سازندگان مسکن و ساختمان (مجریان ذیصلاح)، مهندسان ناظر، مالكان، كارفرمايان و فعالان بخش صنعت ساختمان می توانند با مراجعه به https://lift.isiri.gov.ir/Home/About ، تمامي مراحل فرآيند بازرسی آسانسور برقی خود را ثبت کنند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :