برگزاری دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای مرکزی/ مذاکرات مهندس خرم با مقامات ارشد وزارت راه و شهرسازی برای حل موضوع تعارض منافع

نسخه چاپی  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ -  ۲۲:۰۹ تعداد بازدید: 887

دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای مرکزی امروز سه شنبه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای مرکزی روز سه شنبه، پنجم مردادماه با حضور ریاست سازمان، اکثریت اعضای شورای مرکزی و روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها به صورت حضوری و مجازی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.

در ابتدای دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای مرکزی سخنان پیش از دستور جلسه توسط برخی اعضا درباره مسائل مختلف مطرح و سپس در خصوص موضوع جلسه، بحث و تبادل نظر شد.

در همین حال، مهندس احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در این جلسه  درخصوص اقدامات انجام شده برای حل موضوع مصادیق تعارض منافع در خدمات مهندسی و مذاکرات تلفنی با مهندس اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و دکتر محمودزاده، معاون امور مسکن و ساختمان وزارتخانه، گزارشی ارائه کرد.

در ادامه دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای مرکزی، اعضای حاضر در جلسه خواستار تداوم پیگیری ها از وزارت راه و شهرسازی برای حل موضوع تعارض منافع شدند و مقرر کردند که در جلسه آتی با مقامات وزارتخانه، این موضوع رایزنی شود.

مشروح این گزارش در خبرهای بعدی به سمع و نظر اعضا سازمان می رسد.

مشاهده گزارش تصویری


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :