مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

عضویت ۷۵۰۰ بانوی مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

نسخه چاپی  ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ -  ۰۸:۰۸ تعداد بازدید: 1279

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در مراسم گرامیداشت روز زن در جمع بانوان مهندس استان تهران گفت :تفکر و برنامه ریزی دو ویژگی بانوان مهندس است که در سال سال اخیر نظام مهندسی از توانمندی بانوان بیشتر استفاده شده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، مهندس سید مهدی هاشمی در این مراسم که بیش از هزار بانوی مهندس استان تهران در سالن خلیج فارس پژوهشگاه وزارت نیرو حضور داشتند گفت : من به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در زمان خرید یک آپارتمان ، آپارتمانی را که با نظارت یک بانوی مهندس ساخته شده باشد را برای خود تهیه می نمایم.


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به تشکیل کمیسیون مشورتی بانوان در سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و استان تهران افزود : در ابتدای تشکیل این کمیسیون مخالفت هایی شد که اکنون و بعد از گذشت سه سال ما بسیار مصصم تر هستیم تا این جریان فعالیت بانوان در نظام مهندسی ساختمان تقویت بیشتری شود .


مهندس سید مهدی هاشمی خطاب به بانوان مهندس گفت : شما باید خودتان را باور داشته باشید تا دیگران هم به شما اعتماد داشته باشند و از توان شما استفاده نمایند .


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود : در حال حاضر بیش از بیست هزار بانوی مهندس در سطح کشور فعالیت می نمایند که بیشترین آن در سطح استان تهران با حضور 7500 بانوی مهندس است .


مهندس سید مهدی هاشمی با گلایه از حضور کم بانوان در انتخابات دوره ششم هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت : حضور بانوان در سرنوشت حرفه ای آن ها تاثیر گذار است و بانوان مهندس می توانند جامعه را به سمت ارتقا بیشتر و سرعت بالا پیش ببرند همانطور که حضرت زهرا(س) توانست در زمان خود در خدمت به جامعه این طور عمل نماید .


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در پایان سخنان خود تاکید کرد : اعتماد سازی ، سالم سازی و ایجاد امنیت جسمی و روحی جزء انتظارات از بانوان مهندس است که امیدواریم در محیط سازمان نظام مهندسی ساختمان ببیشتر به کارگیری شود .


مهندس سید مهدی هاشمی ابراز امیدواری کرد که  تمامی ظرفیت های بکار گیری نشده در سازمان نظام مهندسی ساختمان از جمله ظرفیت عظیم بانوان مهندس در این سازمان باید فعال شود و عقب ماندگی ها در وظایف این سازمان در جامعه جبران شود .


گفتنی است در این مراسم از زحمات مهندس سید مهدی هاشمی در حوزه کمیسیون های مشورتی بانوان مهندس با حضور دکتر غفرانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و مهندس رادمهر عضو هییت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران  و رئیس کمیسیوت مشورتی بانوان استان تقدیر شد .

گزارش تصویری :


http://www.irceo.net/gallery.aspx?id=269


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :