هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان در پی بروز فاجعه انسانی در كشور سومالی در لبیك به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینكه به كمك روزه‌داران بی‌افطار سومالیایی بشتابید

نسخه چاپی  ۱۳۹۰/۰۶/۰۶ -  ۱۵:۵۵ تعداد بازدید: 2124

 هيأت رئيسه سازمان نظام مهندسي ساختمان در پي بروز فاجعه انساني در كشور سومالي در لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي مبني بر اينكه به كمك روزه‌داران بي‌افطار سوماليايي بشتابيد. مبلغي را به مسلمانان سومالي كمك كردند. علي فرج‌زاده‌ها اعلام نمود درصدي از اين كمك از طرف سازمان و درصدي از درآمد شخصي افراد بوده است. كمك مالي به اين مردم مظلوم از طريق اينترنت نيز ميسر گرديده و مهندسان شريف ايران مي‌توانند با ورود به آدرس اينترنتيwww.emdad.ir/epay از طريق سامانه پرداخت الكترونيك كميته امداد امام خميني (ره) كمك‌هاي نقدي خود را واريز نماييد. طبق آخرين گزارش‌ها قحطي اخير سومالي روزانه جان 15 كودك گرسته را مي‌گيرد. درحاليكه مردم كشورهاي سومالي، كنيا و اتيوپي با قحطي شديد روبرو هستند. نگاهي به زندگي اسف‌بارمردم آفريقا جهانيان را تشويق به كمك به آنها مي‌كند.

ستارگان جهان ورزش و هنر فيلم كوتاهي را ساخته‌اند تا صحنه‌هاي قحطي در شرق آفريقا را به تصوير بكشد كه در سايت‌هاي اجتماعي قابل رويت است همكار گرامي به نظر شما جامعه مهندسان چه اقدام ويژه‌اي مي‌تواند انجام دهد.

لطفاً بازتاب ديدگاه‌هاي خود را به ايميل روابط عمومي به آدرس ravabetomoomi@irceo.orgارسال فرماييد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :