پيام رييس سازمان نظام مهندسي به پنجمين دوره مسابقات فوتسال استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ -  ۱۳:۵۸ تعداد بازدید: 2123

توجه به ورزش مهندسان یکی از برنامه های مهم شورای مرکزی است

مهندس سید مهدی هاشمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در پیامی به پنجمین دوره مسابقات کشوری فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها تاکید کرد : توجه به مقوله ورزش همگانی و ورزش قهرمانی در بین اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان یک ضرورت است و باید در برنامه ریزی های کوتاه مدت ، میان مدت و دراز مدت در دستور کار قرار گیرد .

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، متن این پیام به شرح ذیل می باشد :


بسمه تعالی
با درود به روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و آرزوی طول عمر با عزّت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و همة خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، از زحمات دست اندرکاران پنجمین دوره مسابقات کشوری فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به جهت میزبانی مسابقات قدردانی می نمایم.


ورزش ، تحصیل و تهذیب توصیه ای به یاد ماندنی از سوی رهبر معظم انقلاب است که می تواند راه سعادت بشریت را در پرتو معنویت ، قرآن کریم و اهل بیت عصمت وطهارت به ارمغان آورد .


به راستی که ورزش همواره مورد تاکید بزرگان دین بوده و هست و نباید از برنامه ها و کارهای روزمره انسان خارج شود .


بدین جهت است که توجه به ورزش چه در بعد فردی و چه در بعد جمعی و اجتماعی آن می تواند فواید بسیاری برای فرد و جامعه ایجاد نماید که نتایج آن به سلامتی ، نشاط و موفقیت در سایر امور زندگانی و اجتماعی می انجامد .


خوشبختانه مقوله ورزش مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان در دوره پنجم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز مهم تلقی گردید و به برگزاری نخستین المپیاد ورزشی مهندسان با شرکت بیش از هزار مهندس زن و مرد در هشت رشته ورزشی منتج شد .


جای خرسندی دارد که در سال 1392 نیز مسابقات استانی در رشته های مختلف ورزشی برگزار شده و هم اکنون نیز شاهد برگزاری پنجمین دوره مسابقات کشوری فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها در استان خراسان رضوی و در جوار مضجع شریف عالم آل محمد (ص) حضرت امام علی ابن موسی الرضا الرمرتضی علیه السلام هستیم و امیدوارم این حضور اعضای ورزشکار مهندس از استان ها به هم افزایی و هم گرایی بیشتر مهندسان در کشور و تبدیل شدن رقابت ها به رفاقت های فردی و سازمانی مهندسان و ایجاد سلامت جسمی و روحی بیشتر در بین مهندسان بیانجامد .


آرزومندم این حرکت عظیم ورزشی مهندسان در سال های آتی و در دوره ششم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ادامه و شاهد روزی باشیم تا از راه توجه به ورزش در اهداف سازمانی ، سند چشم انداز و سند راهبردی نظام مهندسی ساختمان در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان توفیقات بیشتری کسب نماییم. ان شالله.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :