مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

بازرسی رایگان آسانسور در تهران

نسخه چاپی  ۱۳۹۱/۰۳/۲۲ -  ۱۴:۰۶ تعداد بازدید: 1578

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور ، مسلم بيات گفت: مطابق الزامات استاندارد ملي 1-6303 و دستورالعمل‌هاي جاري در سازمان ملي استاندارد ايران، گواهي ايمني و كيفيت صادره براي آسانسور از جانب شركت‌هاي بازرسي فني تاييد صلاحيت شده و تاييديه‌هاي صادره بر مبناي آن ازجانب ادارات كل استاندارد استاني، داراي اعتبار يكساله است.


وي ادامه داد: لازم است آسانسورهاي در حال بهره‌برداري، تحت سرويس و نگهداري مستمر بوده و به منظور حصول اطمينان از برقراري شرايط استاندارد و ايمني، به صورت سالانه ازجانب شركت‌هاي بازرسي فني تاييد صلاحيت شده تحت بازرسي ادواري قرار گيرد و گواهينامه ايمني دريافت كند.
بيات، با تاكيد بر لزوم گسترش فرهنگ سازي در خصوص موضوع فوق، اظهار داشت: اداره كل استاندارد استان تهران در نظر دارد براي ارزيابي ايمني و اطلاع رساني، از تعداد محدودي آسانسور نصب شده در سال‌هاي گذشته ازجانب شركت‌هاي بازرسي تاييد صلاحيت شده به صورت رايگان بازرسي كند.


مديركل استاندارد استان تهران ،گفت: تمام شهروندان متقاضي انجام بازرسي ادواري مي‌توانند به آدرس الكترونيكي
www.tehranstandard.ir  (درخواست بازرسي ادواري) مراجعه كنند. وي در پايان ظرفيت ثبت نام در اين مرحله را محدود خواند.
در صورت عدم انجام سرويس و نگهداري مستمر و بازرسي ادواري ساليانه و دريافت گواهينامه ايمني، مسئوليت مستقيم حوادث و سوانح احتمالي برعهده مالكان و مديران ساختمان‌هاي داراي آسانسور است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :