جلسه کمیسیون صادرات خدمات فنی و مهندسی برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۸:۰۰ تعداد بازدید: 1046


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، جلسه کمیسیون صادرات خدمات فنی و مهندسی در ساعت 9/30 صبح روز سه شنبه مورخ 95/07/13 در محل شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور دکتر مقدم راد، مهندس چوب ساز، مهندس شمس علی زاده، مهندس سیف زاده و خانم مهندس باستان تشکیل گردید. در این جلسه بحث معادل سازی و تطبیق مدارک پروانه اشتغال مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان مطرح شد و موارد زیر مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
1- مهندس چوب ساز از فعالیت خود در زمینه ارتباط با انجمن مهندسان استرالیا به جلسه اطلاعات مفیدی ارائه نمودند و در رابط با تفاهم نامه ای که بین 11 کشور استرالیا، کانادا، هنگ کنگ، یرلند، کره جنوبی، نیوزلند، مالزی، سنگاپور، سریلانکا، انگلستان و آمریکا امضاء شده و به نام MRAS  مشهور است توضیحات ارائه نمودن  و اعلام نمودند که به فعالیت های صورت گرفته با انجمن مهندسین استرالیا – امکان حضور سازمان نظام مهندسی ساختمان در این تفاهم نامه میباشد.
2-با توجه به اهمیت موضوع – ضمن تشکر از اقدامات انجام شده مقرر شد تا در رابطه با موارد زیر برای جلسه بعد مستندات از سوی آقای مهندس چوب ساز تهیه و ارائه گردد.
الف- نمونه قرارداد با یکی از کشورهای 11 گانه فوق
ب- هزینه های مرتبط با عقد تفاهم نامه
ج- معرفی سایت مرتبط
د- سایر اطلاعات لازم
3-مقرر شد جلسه بعد در روز دوشنبه مورخ 95/07/19 موارد مربوطه تهیه و ارائه گردد.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :