مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در کردستان برگزار می‌شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ -  ۰۸:۵۴ تعداد بازدید: 556


چهارمين كنگره تاريخ معماری و شهرسازی ايران در استان کردستان، ۶ و ۷ بهمن‌ماه ٩٥ در سالن مجتمع فرهنگی فجر سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان به نقل از خبرگزاری بین المللی کردپرس، -چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان ، استانداری، فرمانداری سنندج و سروآباد، سازمان برنامه ریزی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان، بنیاد مسکن، دانشگاه کردستان و آزاد اسلامی سنندج، پیام نور، شهرداری سنندج و اورامان تخت، سازمان حفاظت محیط زیست، پایگاه میراث فرهنگی اورامانات ،اداره کل راه و شهرسازی و موسسه علمی کاربردی برگزار می‌ شود.

این کنگره در6 و 7بهمن ماه امسال در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار می شود.

کنگره‌ استانی برای نخستین بار با توجه به ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی و با تاکید بر تاریخ معماری و شهرسازی استان کردستان در این استان برگزار می شود.
حوزه های فرهنگی و طبیعی شهرها و روستاهی تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان شناسی، میراث معماری، میراث فرهنگی ناملموس، راه های فرهنگی و عناصر وابسته از محورهای این کنگره می باشد.مهلت ارسال مقالات برای این کنگره تا 10 بهمن می باشد.
نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :