مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

برگزاری جلسه دید و بازدید نوروزی سازمان فارس با حضور مهندس فرج‌اله رجبی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ -  ۰۸:۵۶ تعداد بازدید: 850

 
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان فارس ، جلسه دید و بازدید نوروزی سازمان با حضور مهندس فرج‌اله رجبی، رئیس شورای مرکزی سازمان نظام  مهندسی ساختمان و نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه آقایان مهندسان سیدمرتضی سیف‌زاده، حسین پوراسدی، سیدمحسن معین، حبیب‌اله پورعبداله و مجید ولدان ضمن تبریک بهار طبیعت، درخصوص مسائل روز و پیش‌روی جامعه مهندسی سخنرانی کردند.

مهندس فرج‌اله رجبی با آرزوی سالی سرشار از معنویت، برکت و تندرستی برای جامعه مهندسی، رویکرد جدید، برنامه‌ریزی و اقدام مشترک جدید را برای رسیدن به موقعیت جدید سازمان‌های نظام مهندسی لازم دانست.

رئیس شورای مرکزی با اشاره به ضربه‌خوردن سرمایه‌های سازمان نظام مهندسی و زیر سؤال رفتن زحمات تعداد کثیری از مهندسان به‌خاطر عملکرد عده‌ای محدود، اذعان کرد باید منصفانه و مجدانه به عیوب بپردازیم و برای بازگرداندن سرمایه اجتماعی به سازمان نظام مهندسی باید با نگاه بیرونی عملکرد سازمان را بررسی کنیم.

ایشان در ادامه تأکید کرد: سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تشکل‌هایی مردم‌نهاد، توسعه یافته، توزیع یافته، سازمان یافته، دارای قانون و متکی به خود هستند که توسط شورای مرکزی با هم پیوند یافته‌اند و باید برای حفظ استقلال خود تلاش کنند. ایشان ملزومات دستیابی به وجاهت حرفه‌ای را ایجاد انضباط تشکیلاتی، وحدت رویه، تدوین مقررات ملی و ارتباط با مجامع بین‌المللی مشابه سازمان نظام مهندسی ساختمان دانست.

مهندس رجبی سازمان با تأکید بر ظرفیت بی‌بدیل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و اشاره به اقدامات انجام شده توسط این سازمان در خصوص مسائلی از قبیل بررسی حادثه پلاسکو و بخش استاندارد، این سازمان را یکی از بهترین و خوش‌نام‌ترین سازمان نظام مهندسی در کشور دانست و نسبت به استفاده از ظرفیت‌های این سازمان ابراز امیدواری کرد.
 
 


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :