مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

همایش بزرگداشت روز معمارسازمان نظام مهندسی خراسان شمالی ۳۰ فروردین ماه سال جاری برگزار می شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ -  ۰۹:۴۳ تعداد بازدید: 392


 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خراسان شمالی، به مناسبت سالروز بزرگداشت شیخ بهایی و روز معمار، همایشی با همین عنوان در سالن آمفی تئاتر موسسه فرهنگی ورزشی ایثار (بنیاد شهید) شهرستان بجنورد برگزار می شود.
نائب رئیس و رئیس گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی خراسان شمالی گفت: مطابق برنامه همه ساله، امسال نیز همایش بزرگ روز معمار از سوی سازمان نظام مهندسی خراسان شمالی برگزار خواهد شد.
مهندس "محمد قلی پور" با اشاره به این که حضور در این همایش برای تمامی مهندسانی که به تازگی در آزمون ورود به حرفه پذیرفته شده اند الزامی است خاطرنشان کرد: با توجه به این که در پایان این همایش، گواهینامه حضور، به شرکت کنندگان اعطا می شود، حضور در این رویداد به تمامی مهندسان عضو سازمان پیشنهاد می شود.
به گفته این مسئول، دریافت این گواهینامه در تمدید پروانه اشتغال به کار مهندسان عضو سازمان تاثیرگذار است.
وی ضمن بیان این که همایش امسال ۳۰ فروردین ماه برگزار خواهد شد یاداور شد برای این همایش از اساتید و سخنرانان مطرح کشور به عنوان سخنران ویژه دعوت به عمل آمده است.
گفتنی است: سوم اردیبهشت به عنوان بزرگداشت شیخ بهایی و روز معمار در تقویم رسمی کشور ثبت شده است


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :