مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

برگزاری نشست تخصصی گزارش جامع شبکه ملی شتاب‌نگاری ایران

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ -  ۰۹:۱۵ تعداد بازدید: 548


نشست تخصصی گزارش جامع شبکه ملی شتاب‌نگاری ایران با سخنرانی رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و با بررسی زلزله ۱۶ فروردین ۹۶ شمال‌شرق فریمان در پردیس دانشکده‌های‌فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.  


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، نشست تخصصی گزارش جامع شبکه ملی شتاب‌نگاری ایران در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

این نشست که با حضور محمد شکرچی‌زاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین مهندس فرزانگان رئیس شبکه شتاب‌نگاری کشور و دکتر شاهوار همراه است با ایراد سخنرانی این سه نفر در مورد ارایه گزارش جامع شبکه ملی شتاب‌نگاری ایران همراه است که به زلزله ۱۶ فررودین ماه ۹۶ در شمال‌شرق فریمان در خراسان‌رضوی خواهد پرداخت.

نشست تخصصی گزارش جامع شبکه ملی شتاب‌نگاری ایران، یکشنبه ۲۷ فروردین ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن اجتماعات شهید رجب‌بیگی پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است برگزارکنندگان این نشست تخصصی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران هستند. /
 

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :