مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

طرح مسکن اجتماعی در خراسان شمالی عملیاتی می شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ -  ۱۰:۴۰ تعداد بازدید: 300


 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: طرح مسکن اجتماعی امسال با محوریت این بنیاد در استان اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از ایرنا، علی محمدی  اظهار کرد: هنوز جزئیات این طرح به طور دقیق مشخص نشده است اما در سطح کشور سالانه 100 هزار واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد و محروم شهر و روستا ساخته می شود. 
وی افزود: امید می رود خراسان شمالی سهم خوبی از این میزان واحد مسکونی که در برنامه ساخت قرار گرفته، داشته باشد. 
محمدی خاطرنشان کرد: طرح مسکن اجتماعی با رویکرد ساخت خانه برای مددجویان نهادهای حمایتی بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز جامعه هدف کم درآمد سازمان تامین اجتماعی اجرایی می شود. 
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود درباره کمبود مسکن در روستاهای این استان گفت: 55 هزار واحد مسکونی باید در روستاهای استان ساخته شود. 
وی تصریح کرد: اکنون 112 هزار خانوار روستایی استان در 103 هزار واحد ساکن هستند و این بدان معنا است که برخی منازل بیش از یک خانوار ساکن است و بر این اساس 9 هزار واحد مسکونی در روستاهای استان کمبود وجود دارد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: اکنون حدود نیمی از واحدهای مسکونی روستاهای استان نیاز به مقاوم سازی دارد.
وی خاطرنشان کرد: برای پاسخ به نیاز مسکن در روستاهای استان باید 55 هزار واحد مسکن ساخته شود. 
حدود 48 درصد از جمعیت 863 هزار نفری خراسان شمالی در روستاهای این استان ساکن هستند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :