مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان: شهرداری‌ها و نظام مهندسی ساختمان گلستان مقررات بیست‌و‌دوگانه را اجرایی کنند

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ -  ۰۸:۰۵ تعداد بازدید: 452


مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان با تاکید بر اجرای مقررات بیست‌و‌دوگانه ساخت‎و‏ساز در شهرهای استان گفت: موارد ایمنی در مکان‌های پرترافیک استان گلستان هر چه بیشتر رعایت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، قاسم غریب آبادی عصر امروز در نخستین جلسه پدافند غیرعامل استان در سال جدید اظهار داشت: در این جلسه بر موارد ایمنی در مکان‌های پرجمعیت و پر رفت و آمد استان گلستان مانند بیمارستان‌ها و سینماها تاکید شد.

وی تاکید کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شده هر جا از این مکان‌ها که در موارد ایمنی نقص دارند و تاکنون نقص‌های ایمنی آنها برطرف نشده هر چه سریع‌تر این موارد حل شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان همچنین درباره امنیت شبکه‌ها هم گفت‌: با توجه به حمله به شبکه های در برخی از دستگاه‌های کشور و دیگر کشورها بر ایجاد تمهیدات لازم برای جلوگیری از این موارد تاکید کرد و تامین امنیت شبکه‌ها در دستور کار دستگاه‌ها ی اجرائی استان قرار گرفت.

هیچ موردی از بیماری تب کریمه کنگو در گلستان مشاهده نشده است

غریب آبادی تصریح کرد: برجلوگیری از تب کریمه کنگو با توجه به گزارش‌های موجود هیچ موردی در استان مشاهده نشده اما در دستور کار صدا وسیما برای آموزش مردم قرار گرفت.

وی افزود: تاکنون هیچ موردی از بیماری تب کریمه کنگو در استان گلستان گزارش نشده اما به علت ابتلای چند مورد در استان همجوار ما مازندران، باید همه اقدامات پیشگیرانه در حوزه این بیماری خطرناک انجام شود.

مدیر کل پدافند غیرعامل استان گلستان همچنین بر رعایت موارد ایمنی در ساخت وسازها اشاره کرد و گفت: در بحث ساخت‌وسازها در مواقع بحرانی به خصوص در شهرها، برای حفظ جان مردم شهرداری‌ها و نظام مهندسی ساختمان موظف شد مباحث بیست‌و‌دوگانه‌‌ مقررات را به خوبی انجام دهد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :