مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

فراخوان همکاری اعضا در کمیته های "مطالعات خاک" و "بتن و مصالح ساختمانی"نظام مهندسی استان مازندران

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ -  ۰۸:۱۸ تعداد بازدید: 325


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان مازندران، به اطلاع می رساند سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران ، در نظر دارد کمیته های مطالعات خاک و بتن و مصالح ساختمانی را حسب مصوبات کمیسیون امور آزمایشگاه ها و مصالح ساختمانی ، تشکیل نماید.

اعضای واجد شرایط ذیل تا روز سه شنبه تاریخ 96/3/23 ، سابقه کار خود را به صورت فایل و مدارک مربوطه را به دفاتر نمایندگی شهرستان تحویل نمایند.

حداقل شرایط به شرح ذیل می باشد:

* شرایط همکاری در کمیته بتن ومصالح:

دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه دو با مدرک تحصیلی مهندسی عمران

*شرایط همکاری در کمیته مطالعات خاک:

1- دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد خاک و پی با شرط پایه مهندسی عمران و دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه 3 با 3 سال سابقه کار تخصصی در مشاور آزمایشگاه ژئوتکنیک

2- دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران و دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه دو با 5 سال سابقه کار تخصصی در مشاور و آزمایشگاه ژئوتکنیک.

توضیح اینکه تعداد اعضای کمیته بتن و مصالح برای شهرهای گلوگاه ، جویبار ، امیرکلا، کلاردشت ، سوادکوه و سوادکوه شمالی یک نفر ، نکا ، عباس آباد ، رامسر و فریدونکنار 2 نفر و بقیه شهرها 3 نفر و همچنین تعداد اعضای کمیته مطالعات خاک برای کلیه دفاتر نمایندگی 3 نفر می باشد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :