مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی اصفهان با حضور مهندس رجبی و اعضاء هیات رئیسه شورای مرکزی برگزارشد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ -  ۰۸:۵۸ تعداد بازدید: 1135


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان روز شنبه مورخ 1396/3/20که با حضور هیات رییسه شورای مرکزی و مدیر کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید.
در این جلسه مهندس رجبی اظهار داشت: در دیدار باشهردار و استاندار اصفهان از اعتباری که سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان  در نزدشان داشت احساس رضایت پیدا کردم

وی در ادامه گفت ظرفیت مهندسی در اصفهان بسیار بالاست و به ضرورت استفاده از خرد جمعی این پتانسیل برای حل مسائل مهندسی کشور اشاره کرد و گفت: نیاز است به صورت مکتوب کلیه سازمانهای نظام مهندسی پیشنهادات خود را در رابطه با اصلاح قانون ارائه نمایند و  31سازمان نظام مهندسی ساختمان بایدمنسجم عمل نمایند.

وی در ادامه گفت من با شعار انضباط تشکیلاتی آمده ام و تا حصول نتیجه با خرد جمعی اعضا سازمان نظام مهندسی تلاش خواهم نمود .
 وی گفت سرمایه اجتماعی در سازمانهای نظام مهندسی است
 رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار کرد که نباید به مسائل فرعی پرداخت و اعلام نمود نه به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی بلکه به عنوان هماهنگ کننده فعالیت خواهم کرد .
همچنین تاکید کرد تعاملات مثبت با شهرداری ها باید انجام داد که برای رسیدن به آن نیاز به راهبرد معین است .
وی سازمان نظام مهندسی را بازوی فنی ارگانهای تخصصی دانست و اعلام کرد وظیفه همه ما رفع سوء تفاهمات با سایر ارگانها ست و باید با آغوش باز پذیرای نظرات همگان بود .

وی اظهار داشت هرگونه همکاری از طرف هیات مدیره استانها را می پذیرم و اذعان داشت ما باید با جامعه مشاوران ،انبوه سازان،سازمان استاندارد و شهرداری ها و راه وشهرسازی در زیر یک چتر قرار بگیریم .

در پایان گفت استفاده از ظرفیت مهندسی بخش مختصری از کار مهندسی است و باید نظام مهندسی به بالاترین مرجع علمی  تبدیل شود

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :