مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس درخصوص برخورد با آهن‌آلات و پروفیل‌های غیراستاندارد پیرو بازدید از مراکز فروش آهن‌آلات و پروفیل‌های ساختمانی در استان فارس

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ -  ۰۸:۵۵ تعداد بازدید: 394


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان فارس، پیرو بازدیدهای انجام‌گرفته از مراکز فروش آهن‌آلات و پروفیل‌های ساختمانی و مشاهده پروفیل‌های ساختمانی با ابعاد و وزن غیراستاندارد در مراکز توزیع و عرضه آهن‌آلات که منجر به فروش آن‌ها در بازار می‌شود، اقدامات گسترده‌ای با همکاری اداره کل استاندارد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و اداره کل تعزیرات حکومتی فارس در برخورد با عرضه و مصرف این‌گونه پروفیل‌ها انجام گردید.
در دایره این اقدامات علاوه بر تشکیل جلسات کارشناسی درخصوص چگونگی برخورد و حل موضوع و انجام بازدید و ارائه گزارش‌های مستند توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و اداره کل تعزیرات حکومتی فارس، جلسه‌ای در تاریخ 20 اردیبهشت‌ماه در سازمان و 9 خردادماه در اداره کل استاندارد با گروهی از فروشندگان آهن‌آلات و همچنین رئیس صنف فروشندگان آهن استان فارس (و نایب رئیس صنف آهن‌فروشان کشور)، سازمان تعزیرات و... برگزار شد.
 در این جلسه پس از طرح مباحث مختلف و مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب توسط حاضرین، مهندس خواجه‌پور دبیر هیئت‌رئیسه سازمان با اشاره به حساسیت موضوع از نظر سازه‌ای و تبعات جانی و مالی آن اقدامات لازم سازمان‌های مختلف و صنف را درخصوص برخورد با موضع بیان نمود.
در این جلسه مقرر شد اقدامات لازم درخصوص برخورد با متخلفان، آموزش عوامل دست اندركار عرصه توزیع و سایر اقدامات لازم در یک بازه یک‌ماهه صورت پذیرد و کارگروهی برای پیگیری روند کنترل توزیع و فروش با همکاری سازمان‌های مرتبط نسبت به بازدیدهای مداوم اقدام نمایند. همچنین مقرر شد اقدامات مقتضی درباره کنترل مصرف نیز توسط سازمان و با همکاری شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی و... صورت گیرد.
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :