مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نشست مشترک هیات مدیره سازمان با معاونت عمرانی استاندارقزوین

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ -  ۰۹:۱۹ تعداد بازدید: 355

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی قزوین  ؛  در ادامه سلسله نشست های هیات مدیره سازمان با مهندس فرخ زاد معاونت عمرانی استاندار ، جلسه ای در تاریخ یکشنبه 96/03/21 ، در محل استانداری قزوین پیرامون مسائل و مشکلات موجود درحوزه های کاری مهندسان و سازمان تشکیل شد.

در این دیدار مهندس وثیق نیا رئیس سازمان ضمن برشمردن مسائل و مشکلات اعضا از جمله مباحث ارجاع کار به اعضاء سازمان، بازنگری  نرخ خدمات مهندسی در استان قزوین و همچنین مشکلات ایجاد شده برای اعضاء سازمان بابت مالیات درنظر گرفته شده برای ایشان از معاونت عمرانی استاندار درخواست مساعدت و همکاری نمودند و خواستار طرح مسائل عنوان شده در جلسات هیات چهارنفره استان شدند.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای هیات مدیره سازمان به ارائه نظر و همچنین بیان مشکلاتی که مهندسان در حیطه رشته خود دارند ، پرداختند و از مهندس فرخ زاد بعنوان معاون عمرانی استانداری تقاضای همکاری مضاعف نمودند.

در این دیدار مهندس فرخ زاد معاونت امور هماهنگی و عمرانی استاندار ضمن برشمردن راه کارهای همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های کوتاه مدت ، بررسی موضوعات مشترک شهری و روستایی، اولویت شناسی مسائل با توجه به محدودیت ها و همچنین لزوم تشکیل اتاق فکر مشترک جهت دستیابی به اهداف عالیه عمرانی در استان اشاره نمودند و خواستار گسترش همکاری های مشترک در جهت حل مشکلات و معضلات شدند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :