مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

دومین جلسه گروه تخصصی شهرسازی برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ -  ۰۸:۵۷ تعداد بازدید: 446


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، دومین جلسه گروه تخصصی شهرسازی ساعت 12 روز سه شنبه مورخ 96/3/23 در محل شورای مرکزی به ریاست آقای مهندس وثیق نیا تشکیل گردید.
ابتدا دستور جلسه قرائت و پیرامون مفاد آن بحث و بررسی و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.
1-جدول عناوین،ماموریت اصلی،شرح وظایف و اعضای کارگروه های سه گانه تخصصی قرائت و پس از بحث و بررسی تصویب و مقرر گردید که به مورد اجرا گذاشته شود که عبارتند از آموزش و ترویج ،صلاحیت و اشتغال ،قوانین و پایش .
2-در خصوص مشخص شدن اقدامات انجام شده گروه ها یا کمیسیون های شهرسازی استان ها سوالاتی تهیه و تدوین و مقرر گردید برای استان ها ارسال و نتایج جهت استفاده در جلسه گروه های تخصصی شهرسازی استان ها که در تیر ماه به میزبانی نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار می شود مورد استفاده قرار گیرد.
3-مقرر گردید  دکتر عمران کهزادی و مهندس عادله صادقی با هیأت مدیره استان های خود مذاکره و در صورت آمادگی جهت برگزاری همایش گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی در آن استان در ماه های تیر یا مرداد یا شهریور مراتب را اعلام تا در جلسه بعدی مطرح و تصمیم لازم اتخاذ گردد.
4-مقرر گردید دوره های آموزشی پیشنهادی جهت بررسی و اتخاذ تصمیم به کارگروه آموزش و ترویج ارجاع تا در جلسه ای که تیرماه تشکیل خواهد شد مورد بررسی قرار گیرد.
5-مقرر گردید مبحث بیستم مقررات ملی ساختمان به کارگروه صلاحیت و اشتغال ارجاع تا در جلسه ای که هفته آینده تشکیل خواهد شد مورد بررسی قرار گیرد.
حاضرین در جلسه
آقایان دکتر/مهندس(وثیق نیا،جابرنصیری،مرعشی،کهزادی،وظیفه شناس،البرزنیا،غیاثی نیا،صنیع زاده،کرباسی،لطفی،صبری،زارعی،فارغیان)
و خانم ها دکتر/مهندس (امکچی،صادقی و فتحعلیان)


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :