مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

تقدیر رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از هیات های اجرائی و نظارت هفتمین دوره انتخابات گروه های تخصصی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ -  ۰۸:۵۳ تعداد بازدید: 542


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان تهران، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از هیئت اجرایی و نظارت و همچنین کلیه عوامل اجرائی هفتمین دوره انتخابات هیئت رئیسه گروه های تخصصی تقدیر کرد.
در ابتدای این جلسه، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بیان کرد: روند برگزاری انتخابات در تمامی ابعاد بسیار مناسب بوده است و تاکنون هیچ گونه اعتراضی به روند برگزاری این انتخابات گزارش نشده است. 
این نکته بسیار مثبتی است و باید تلاش کنیم همه اقدامات سازمان به این شکل انجام شود.
در ادامه جلسه، مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی تهران اظهار کرد: طی هشت ماه تلاش برای برگزاری هرچه بهتر هفتمین دوره انتخابات هیئت رئیسه گروه های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران 243 نفر از همکاران سازمان نظام مهندسی، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و وزارت راه و شهرسازی در این زمینه با هیات اجرائی همکاری کردند.
مهندس صابر پیربرناش افزود: آرامش خاطر پیش از انتخابات نوید برگزاری انتخاباتی پرشور و بی حاشیه و در امنیت کامل را می داد که این موضوع به واسطه برنامه ریزی مناسب و دقیق پیش از برگزاری انتخابات بوده است که خوشبختانه نتیجه مورد نظر نیز که برگزاری انتخابات در کمال صحت و سلامت بود، حاصل شد.
وی تاکید کرد: تماس ها و پیام هایی که از اعضای سازمان به دست ما رسیده نیز حاکی از رضایت اعضا از این انتخابات بوده است.
 
در پایان این جلسه نیز مهندس حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران از تلاش های هیئت اجرایی ، هیئت نظارت و عوامل اجرائی اثرگذار در برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیئت رئیسه گروه های تخصصی با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی کرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :